+90 262 332 16 91

Ömerağa Mah. Fethiye Cad. Sabri Ekmen Sok. Ekmen İşhanı No: 14 Kat: 3 Daire: 14 - 41100 İzmit KocaeliHakkımızda:
Çok amaçlı olarak faaliyet gösteren Karomet Demir Çelik Ürün. Den. Tur. Kağ. ve Gıda Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında İzmit/Kocaeli’de kurulmuştur. Bugün ithalat, ihracat, danışmanlık, inşaat, mimarlık ve dekorasyon alanlarında deneyimli kadro eşliğinde kapsamlı olarak faaliyet gösteren şirketimiz kalite, hizmet ve müşteri odaklı çalışma prensipleriyle yola çıkmıştır.

Ithalat ve İhracat:
Yerli üretici ve imalatçılarımızın ürün ve mamullerinin ülke dışında tanıtımı ve satışında rol sahibi olan şirketimiz çeşitli ürün yelpazesi ile fiili ihracat yapmakta ve ülke ekonomisine katlı sağlamayı sürdürmektedir. Çeşitli ülkelerde bulunan güçlü ve güven esaslı firmalar ile ilişkilerimiz ithalat ve ihracat sektöründe hızla ilerlemektedir.

İnşaat, mimarlık ve dekorasyon:
Karomet ele aldığı projelerde, yaratıcı tasarım ve imalatla ilgili her konuda, işin kontrolünü elinden bırakmayan, küçük ve detaylı işler kadar, büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Şirket, bu hizmet anlayışıyla en iyiyi üretmeye çalışırken koşulsuz müşteri memnuniyetini en yüksek imalat kalitesi ve yüksek iş güvenliği standartları ile tasarım sürecinin başından, projenin son aşamasına kadar verilen hizmet kalitesinde devamlılık sağlamaktadır.

Danışmanlık:
İç ve dış pazarlardaki firmaların talep, ihtiyaç ve arayışlarını tespit ederek karlılığını arttırmak, stratejilerini geliştirmek, işleyişlerini daha verimli hale getirmek ve marka değerlerini ileriye taşımak için sistematik esnek iş çözümlerine yönelik çalışmalar yapmaktayız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 262 332 16 91
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKocaeli
Mesafe: 84 km
AdresÖmerağa Mah. Fethiye Cad. Sabri Ekmen Sok. Ekmen İşhanı No: 14 Kat: 3 Daire: 14 - 41100 İzmit Kocaeli
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.