Karslıoğlu Nakliyat

Karslıoğlu Nakliyat

Ahmet Yesevi, Hızır Reis Cd. No:51, 34930 Sultanbeyli/İstanbul, Turkey

Evden Eve Nakliyat, Nakliye ve Taşımacılık alanında bir İstanbul markası olan ve İstanbul Evden Eve Nakliyat sektörüne kendisini başarılı ve kaliteli hizmetler sonucu iyiden iyiye hissettiren firmamız bu hizmet alanında tartışmasız lider konumda olan güçlü firmalardandır.

Kurumsal Olan hizmetin en iyi şekilde gerçekleşmesi için personel alımlarında, titiz ve profesyonel davranan firmamız, personel alımlarında, ekipman alımlarında hep kaliteyi seçmektedir. Alınan personellerde eğitimli ve deneyimli olması kadar işini seven, müştrerisine sağduyulu ve nezaketl saygılı olan personelile çalışılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat hizmetinin müşterisine en güzel şekilde sağlanması için, kurumsal kimliğimizi ve müşteride edindiğimiz güven ve saygıyı kaybetmeme adına firmamız sürekli gece gündüz çalışmakta, yeni üretip geliştirdiği çözümler ilede müşteride nakliye üzerine olan tüm kaygıalrı ortadan kaldırmaktadır.

Nakliyenin Kurallar içinde, müşterinin eşyalarını en güvenli taşıma ilkerleri göz önüne alınarak dikkatlice taşınması gerekmekdir.. Nakliye ileri derecede dikkat isteyen, en ufak bir hataya bile tahammülü olmayan hassaa davranılması gereken bir iştir.

DAİMA GÜVEN VE KALİTELİ HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ – 1990 YILINDAN BERİ…


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.