+90 536 4919876

Önder, Turgut Özal Blv., 06165 Altındağ/Ankara, TürkiyeKaya Vinç Kiralama, Ankara Vinç Kiralama firmaları arasında saygın bir yere sahiptir. Kurulduğu 2000 yılından bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği vinç kiralama hizmetleri sayesinde Ankara ve Türkiye çapında önemli işlere adını yazdırmıştır.

Ankara ve tüm Türkiye’de vinç kiralama, hiyap vinç kiralama, sepetli platform kiralama hizmeti vermekteyiz.

Başarısının ve gelişimin arkasında işini severek yapan tecrübeli ve nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm müşterilerimizle sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz vinç kiralama hizmetimizi, Ankara ve diğer şehirlerimize 7 gün 24 saat sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler’de vinç kiralama hizmeti vermekten gurur ve mutluluk duyarız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 536 4919876
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 352 km
AdresÖnder, Turgut Özal Blv., 06165 Altındağ/Ankara, Türkiye
Sektör
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.