+90 352 502 06 85

Oymaağaç Mahallesi, Kocasinan/KayseriAvangarde mobilya, yatak başlık üretici firması.

Türkiyenin Lider Avangarde mobilya, yatak başlık üretici firması Kayseri Kayı Mobilya
Kayseri merkezli Türkiye’de avangarde mobilya, yatak başlık üretiminde 1 numaralı firmayız.
Kayseri Avangarde başlık üretici firması olarak kayı mobilya kalite standartları yüksek kaliteli malzemeleri teknolojik ekipmanları ile kullanmaktadır.

Koltuk,Yatak,Sandalye başlık üretimini 5000 Metrekare kapalı alanımızda profesyonel ve uzman kadromuz tarafından teknolojik ekipmanlarımız ile Kayseri Mobilya KENT tesisinde üretmektedir.

Bizlere ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabilir, bayilik ve ürün fiyatlarımız hakkında bilgi sahini olabilirsiniz.

Kayı Mobilya olarak 20 yılı aşkın süre ile çıkmış olduğumuz bu yolda, kalite anlayışından ve güvenilir hizmet anlayışından taviz vermeyen firmamız; avangarde yatak başlık, koltuk, sandalye sektöründe kaliteli ürün ve yılların vermiş olduğu tecrübenin yardımıyla, Türkiye genelinde Avangarde başlık üretiminde 1 numaralı firma olmanın gururunu ve onurunu yaşamaktayız.

Estetik iç mekan markası Kayı’nın üretimi, tecrübeli ahşap el işçiiği geleneğine bağlı devam etmektedir.

Kayı Mobilya olarak; teknolojinin hızla büyüdüğü günümüzde üretim tesislerimizi bugünün koşullarına uyarlayarak başta Kayseri olmak üzere Türkiyenin her bir bölgesine ulaşma imkanına sahiptir.

Lüks mobilya ve iç mekanın vazgeçilmezi olan KAYI MOBİLYA AKSESUAR, gösterişli tasarımları ve özenli bir şekilde piyasaya sunulan estetik Avangarde mobilya başlıkları oluşturmaktadır..Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 352 502 06 85
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKayseri
Mesafe: 599 km
AdresOymaağaç Mahallesi, Kocasinan/Kayseri
Sektör,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.