+90 212 4411020

Aksaray Mahallesi, Koçibey Sk. 22a, 34096 Fatih/İstanbul, TürkiyeKoltuk yıkama hizmetlerinde İstanbul geneli Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ilçelerinde koltuk yıkama hizmeti veren ve İstanbul koltuk yıkama fiyatları konusunda en uygun fiyatlarda ve en sağlıklı bir şekilde koltuk yıkayan koltuk yıkama, koltuk temizleme ve stor perde yıkama firmasıyız.

Söz konusu kaliteli bir koltuk yıkama ise doğru adrestesiniz. En ince detaylara kadar koltuk temizliği ve stor perde yıkama yapılmaktadır. Endişelenmenize gerek yok biz varız. Kaliteli temizlik hizmeti bir telefon kadar yakın size.

Koltuğunuzda çıkmayacağını zannettiğiniz lekeler mi var? Biz leke çıkarma uzmanıyız. İstanbul’da en iyi koltuk yıkama firması tavsiye niteliğinde bir firma olarak çözüm ortağınız.

Gelelim evde koltuk yıkama nasıl olur?

Aslında evde koltuk yıkama belki size basit gelebilir ama bildiğini gibi o kadar kolay değil. Koltuk temizliği ev hanımlarının özen gösterdiği ve koltuk nasıl silinir? Diye sorarlar birbirlerine. İş başa düşünce herkes kendince bir uzman kesilir ama sonunda kaş yapayım derken göz çıkarmada var işin içinde. Yanlış kullanılan koltuk yıkama şampuanları veya koltuk yıkama deterjanları, koltuklarınızda öyle bir kalıcı zarar verir ki yanlış kullanılan yöntem sayenizde evinizdeki koltuklardan da olabilirsiniz.

Sevgili müşterilerimiz güvenilir bir koltuk yıkama firması seçerken ilk önce adreslerini ve daha önce yıkadıkları koltuk takımlarını görmenizi tavsiye ederiz. Artık teknoloji çok gelişmiş vaziyette. Bir adrese koltuk yıkamaya giden bir yıkamacı oradaki yaptığı başarılı işin resmini mutlaka çekiyor. Ancak kendine ve yaptığı koltuk temizleme yöntemi olarak güvenmeyenler bu resmi çekemezler. Ama iyi bir koltuk yıkamacı her zaman yaptığı işi ölümsüzleştirir.

Koltuk yıkama işleminden çok koltuk yıkamada kullanılan deterjanların sağlıklı olup olmadığıdır. Nedeni ise yerinde koltuk yıkama hizmeti verirken aşağı yukarı her evde ya küçük çocuklar, ya hasta birileri ya da yaşlılar bulunmaktadır. Çocuklar, hastalar ve yaşlılar sağlık açısından dikkat edilmesi gerekenler arasında olduğu için yıkama sırasında kullanılan hele de kokulu kimyasal maddeler bunların sağlıklarını olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden koltuk yıkamada kullanılan deterjanların ya da temizlik maddelerinin kokusuz özelliklede kimyasal değil organik olması gerekmektedir. Organik olan ve kimyasal özelliği bulunmayan temizlik maddeleri yani deterjanlar sağlık açısından zararsızdırlar. Bizim kullandığımız temizlik malzemeleri tamamen organik olup hiçbir katkı maddesi yoktur.

Koltuktaki lekeler nasıl çıkar?

Evde koltuk yıkama yapacaksanız ilk önce yıkama yapacağınız odada serili bulunan halı, kilim veya benzeri örtüleri yerlerinden toplamak lazım. Hem koltukları yıkarken geniş ve rahat alanınız olur hem de serili bu örtüler ıslanmazlar. Daha sonra koltuk yıkamada kullanacağınız deterjanı seçmeniz gerekmektedir. Bu işlemde tamamlandıktan sonra sıra koltuk yıkama makinamızı kurmaya geldi. Bilindiği gibi koltuk yıkama makinaları ıslık ve kuru olarak işlev görürler. Yani hem kuru olarak süpürge görevi görürler hem de vakumlama yaparlar.

Koltukta bulunan meyve suyu lekesi nasıl çıkar?

Bu aslında meyve suyun hangi meyveden yapılıp yapılmadığı hususunda çeşitlilik gösteren bur konudur. Burada aslında lekeden çok meyve suyunun verdiği leke sonrası koltuktaki zararı çok önemlidir. Her meyve suyu aynı olmamakla birlikte bazılarının bırakmış olduğu lekeler koltuklarda kalıcı hasar oluşturabilir. Özelliklede koltuk yıkama yöntemleri konusunda uzman olmayanlar tarafından yıkandığı zaman zarar kaçınılmazdır. Bu nedenle koltuklarınızı yıkatmak istediğiniz zaman konusunda uzman firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 4411020
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 2 km
AdresAksaray Mahallesi, Koçibey Sk. 22a, 34096 Fatih/İstanbul, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.