Kervansaray Art Kültür Sanat Ürünleri San. Ve .Tic. Ltd. Şti.

Kervansaray Art Kültür Sanat Ürünleri San. Ve .Tic. Ltd. Şti.

Nişantaş, Vatan Cd. no:30/C, 42100 Selçuklu/Konya, Türkiye
21 görüntüleme

Misyonumuz,
Bizi sektörde öncü konuma getiren, değer vererek çalışmaktır. Ürettiğimiz her ürüne, iletişimde olduğumuz her müşterimize ve faaliyet gösterdiğimiz her sektöre değer veriyor, değer katıyoruz.
Etik değerlere saygı göstererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimizin tüm isteklerini karşılıyor, bizimle olan iletişimlerini memnuniyet içinde sürdürmelerini sağlıyoruz.
Doğru kanallar ve doğru çalışmalarla müşterilerimize ulaşarak, ürettiğimiz değerleri en sağlıklı şekilde onlara ulaştırıyoruz.
Hedeflediğimiz değere ulaşmak için teknolojik alt yapımızı sürekli geliştiriyor, modern üretim tekniklerini kullanarak üretiyoruz.
‘’Gerçek başarı ulaşılan hedef değil, o yolda biriktirdiğin değerdir.’’ olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

Vizyonumuz;
Sanatı bir sınıfa ait olarak görmüyor, hayatın her alana anlam katan bir değer olarak görüyoruz. Bu değer ise içine kattıklarınızla büyür ve gelişir. İşte biz, değerimizi her geçen gün daha da yükseltiyoruz. Hedef koyduğumuz başarı çizgilerini teknolojiyle bütünleştiriyor, geleceğe değer katan bir marka olarak yaşamın güzelliklerini sanatla anlatıyoruz.
“Değer kattığınız yollar, sizi sanat dolu hayatlara ulaştırır.”
İlke ve Değerlerimiz;
· Çalışanlarımızın her birine zanaat üslubunu benimsetmek.
· İnisiyatif sahibi zanaatçılarımızla yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak ve korumak.
· Çözüm odaklı hareket ederek, doğru kararlar almak ve doğru bir işlere imza atmak.
· Kaliteden asla ödün vermeden oluşturduğumuz marka değerini yükseltmek.

Kalite Değerimiz,
Müşterilerimizin istedikleri ürünlere en sağlıklı kanallar ve en doğru adımlarla ulaşmalarını sağlayarak, bizimle tek seferlik değil sürdürülebilir bir ilişki içerisinde kalmalarını sağlamak en önemli kalite değerlerimizden biridir.
Ürettiğimiz her üründe kalite kontrol sevilerini yüksek tutuyor, öncesinde ve sonrasında müşterilerimize istedikleri tüm desteği sağlıyoruz. Ortaya koyduğumuz ürünlerin temin ve maliyet unsurlarını en iyi şekilde ve gerçek bir şeffaflıkla müşterilerimize sunmak, onların memnuniyetleri için sürekli gelişmek ve yenilenmek ulaştığımız kalite değerimizin temelidir.
Hayata Değer…

Mekanlarınıza Sanat Katıyoruz…
ÜRETİM – SEVKİYAT Adresi: Sille Ak Mh. Korcan Sok. No:1A Selçuklu / KONYA


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.