Keyport Elektronik Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri

Keyport Elektronik Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri

Ortamahalle, Sardunya Sk No:1, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye

Özellikle büyük şehirlerin korkulu rüyası halini alan, yoğun suç olayları karşısında önlem almalı, daha da dikkatli olunmalı. Aksi halde yaşanan suç girişimi için, kolaylık sağlayabileceğimizi de unutmamalı. Yaşanan kaza, hırsızlık, darp ve benzeri durumların kaliteli, yüksek çözünürlüğe sahip güvenlik kameraları ile aydınlığa kavuştuğunu unutmayın. Uygulama teknikleri olarak kamera sistemleri, hırsız alarmı, yangın algılama ve ihbar, geçiş kontrol güvenliği sistemleri, otopark bariyeri, turnikeli geçiş, parmak izi ya da yüz, göz tanıma tercih edilebilir. Mekan, iç ve dış çevre özellikleri ele alınarak detaylı bir şekilde incelenmeli, kritik bölgeler not edilmelidir. Güvenlik sistemleri keşif esnasında kullanıcının görüş, öneri ve fikirleri kesinlikle dikkatle dinlenmelidir. Mekan hakkında en iyi bilgi, orayı kullanan kimseden alınır.

Keyport Güvenlik Sistemleri olarak, oluşturulacak sistem bilgileri müşteriye aktarılır ve sistem bilinci kazanması sağlanır. Doğru ve ihtiyaç halindeki elektronik güvenlik sistemi hakkında bilgiler sunulur ve tavsiyeler belirtilir. Söz gelimi kamera sistemleri yapılacak ise iyi görüntü hangi bölgeden elde edilecekse, o bölgeye kamera montajının yapılması gerektiği anlatılır. Kalite politikası olarak uzun ömürlü, kalitesinden ödün vermeyen, profesyonel ve ekonomik güvenlik ürünlerini tanıtmayı ve önermeyi prensip edinmiştir. Kendi güvendiği (HAIKON KAMERA, SAMSUNG, LG, DSC ALARM, AXIS, MAVİLİ YANGIN) markalar doğrultusunda müşterilerini yönlendirir.

Elektronik savunma ve güvenlik sistemleri kapsamında kamera, alarm, yangın, pdks, parmak izi, kartlı geçiş, yüz tanıma ve maaş hesaplama konfigrasyonu sağlayan firmamız, sizlere profesyonel ve kaliteye doymuş ürünler ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Kullanılan güvenlik markalarının başında Hikvision gelmektedir. Ürün kalitesi ve kullanım kolaylığına dikkat çeken markalarla çalışmayı ön görmekteyiz. Keyport Güvenlik Sistemleri müşterilerinin ev ya da iş yeri ayrımı yapmaksızın elektronik güvenlik alanındaki gereksinimlerini kusursuz yerine getirmektedir.

Keyport çalışanlarının bilgi, beceri ve donanım esaslarına önem veren güvenlik şirketidir. Akılcıl düşünebilen sistemleri birbirleri ile senkronize ederek, oluşabilecek tehlikeli durumlardan öncesinde haber alınmasını hedefleyen güvenlik sistemleri kurgular. IP kamera ve NVR cihazlarının harekete duyarlı kayıt imkanları ile daha pratik bir geçmiş izleme olanağı sağlar. Böylece depolama alanından da tasarruf edilmiş olur.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.