KF Group Doo

Vojni Put Ii 556/1, Zemun, Belgrad, Serbia
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

KURUOGLU GROUP olarak 28 senedir yurt dışında gıda sektöründe faaliyet göstermek de olup, yeni yapılanmamızda şirket merkezimizi ve üretim tesisimizi Eskişehir & İstanbul daki tesislerimizde yapacağımızı bildirmek isteriz.

Bu zamana kadar Avrupa, Avustralya ve şimdide Balkanlarda faaliyet göstermek de olup, Döner Fabrikaları, Salam Sucuk fabrikaları, Hamburger fabrikaları ve Piliç kızartan firmalara özel karışımlarımızı hiçbir kimyasal madde ve tatlandırıcı içermeden sunmaktan gurur duymaktayız.

KURUOGLU GROUP kurulduğu günden bu yana sunduğumuz markalarla en iyi fiyat ve kaliteyi sunmak için uğraş vermiş ve sizler gibi degerli partnerlerimiz ile bu seviyelere geldik. Özel karışımlarımızı ürülerinizde kullandığınızda yada müşterilerinize sunduğunuzda sizlerin müşterilerinizin artışını saglayacaktır.

Bu vesile ile ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilendirilmek için sizlerin önereceği bir tarih de şirket ortaklarımızdan Şenol SAYAR & Pazarlama Müdürümüz Alper Çoşkun Kuru sizleri ziyaret edecektir. Arzu ettiğiniz takdirde sizlere Private Label sizin markalarınız ile üretim yapabilir reklamınızı daha geniş kitlelere sunabilirsiniz.

Saygılarımla
Kadir Kuru
+381 62 152 52 27 Whatsapp vardır.
www.kuruoglugroup.com

The quality you deserve
With the reassurance of KURUOGLU GROUP, you can offer our products with customer satisfaction.
We wish you all the luck in workforce.

Sosyal Medya
Facebook
Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle