Kırımlı Noter Yeminli Tercüme

Kırımlı Noter Yeminli Tercüme

Kartal
1,167 görüntüleme

Değerli İlgili,

Firmamızın, merkezi İstanbul Kartal’da; Şubemizde Pendik de olmak üzere, müşterilerimize hizmet vermektedir. Amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyat politikası ile teknik, ticari, edebi, hukuki, tıbbi, simültane ve diğer tüm tercüme alanlarında hizmetlerimizi sunmaktır. Tercümesi yapılacak yazıların, gerek içerik gerekse görünüş olarak en iyi şekilde hazırlanmasına ve çevirinin orijinal metni temsil etmesine özen göstererek başta Rusça, Ukraynaca, Bulgarca gibi Slav dilleri olmak üzere İngilizce, Almanca, Fransızca ve pek çok ülkede konuşulan yaygın dillerin tercümesinde tecrübeli ekibimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Tüm çeviriler üzerinde dakiklik ve sorumluluk bilincinden ödün verilmeksizin, titizlikle çalışılmaktadır. Gerçekleştirilen çeviriler, isteğiniz üzerine faks, e-mail, cd-disket ya da kargo servisi aracılığıyla sizlere zamanında teslim edilmektedir.

Bizlere ofisimize gelerek, telefonla ya da e-mail ile ulaşabilirsiniz. Çevirisi yapılacak metni bize ulaştırdıktan sonra söz konusu tercümenin gerektirdiği zaman ve maliyeti hesaplayarak hızlı bir şekilde size dönüş sağlanır ve konu ile ilgili olarak bilgi verilir ve koşulların tarafınızdan da onaylanması durumunda tercümeye başlanılır.

Metin-belge tercümeleri için sayfa standardımız: yapılan tercüme metninde 1000 (bin) sembol bir sayfa olarak kabul edilir.

Sözlü tercümelerde ise ücret saat üzerinden hesap edilir. Müşteri ile anlaşma sağlandıktan sonra, ilgili tercümanımızı zamanında belirtilen yere gönderiyoruz.
Proje tercümelerinde ise sürenin uzunluğuna göre gün ve ay bazında da anlaşma yapılmaktadır.
Müşterilerimizin yalnızca tercüme işlerini değil aynı zamanda bu tercümelerin gerektirdiği noter, apostil, valilik, bakanlık ve konsolosluk tasdiki işlemlerini de yaparak komple bir hizmet paketi sunuyoruz.
Gerçekleştirdiğimiz başlıca tercüme türleri şunlardır:
–         Yeminli / Noter Tasdikli Tercüme (Vekâletnameler, Ana sözleşmeler, İmza Sirküleri vs.)
–         Teknik Tercümeler (Kullanım Kılavuzu, Teknik Şartnameler, Fiyat Teklifleri, Kitap, Katalog, Broşür, makale vs)
–         Ticari Anlaşma ve Sözleşmeler (Distribütörlük Anlaşmaları, Ortak Girişim Sözleşmeleri, Lisans
Anlaşmaları vs.)
–         Kanun, yönetmelik ve ihale şartnameleri
–         Hukuki Tercümeler
–         İşletme tercümeleri (Bilanço, Gelir ve Gider Tabloları vs. )
–         Ticari Yazışmalar
–         Sözlü Tercüme ve Refakat
–         Web
–         Medikal tercümeler
–         Simültane tercümeler

Fiyatlarımız:
–         Her lisana göre değişkenlik göstermektedir. (Lütfen bizimle irtibata geçiniz.)

Müşterilerimizin dikkatine:

Türkiye Cumhuriyeti’nde verilen tüm belgelerin yurt dışında geçerli olabilmesi için mutlaka Apostilli olmaları gerekmektedir. Apostilli olmayan belgeler yurt dışında geçersiz sayılmaktadır ve Dışişleri Bakanlığı tarafından onaylanmamaktadır. Her türlü çeviri ihtiyacınızı en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik şekilde yapmak için çabalıyoruz. Güven ve başarı en önemli prensiplerimizdir. Daima en iyinin peşindeyiz ve her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Eğer siz de metinlerinizin, anlaşmalarınızın ve sözleşmelerinizin en hızlı, en iyi şekilde tercüme edilmesini, ihtiyaçlarınıza, ihtiyaç duyduğunuz anda yanıt bulabileceğiniz bir firmayla çalışmak istiyorsanız bize ulaşın.
 
SAYGILARIMIZLA,

KIRIMLI NOTER YEMİNLİ TERCÜME

            


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.