Kismet Events

Kismet Events

Boksheuvelstraat 16, 5222 AN 's-Hertogenbosch Hollanda

Kismet Events; konserler, düğünler, yıldönümleri, personel eğlenceleri, ürün tanıtımları, iş açılışları, iş toplantıları ve diğer toplantılar konularında uzmanlaşmış bir organizasyon firmasıdır. Yapılan organizasyonların her aşamasında düşünceleriniz, istekleriniz ve hedefleriniz odak noktası olarak alınmaktadır. Etkinliğinizi unutulmaz bir hale getirmek için sizlere en uygun mekanları, en güzel dekorasyonu ve en lezzetli yemekleri sunmak başlıca hedefimizdir.Verdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için üstte yer alan butonlara tıklayabilirsiniz. Etkinliklerinizle ilgili görüşmek için bizi arayabilirsiniz.

Hollanda’da yaşayan Türkler, Faslılar ve Afganlar gibi farklı kültüre sahip toplumlar için düğün törenleri geleneksel bir önem taşır. Düğünler bu toplumların kültürünü yansıtır. Modern ve geleneksel yöntemlerle bu özel günlere renk katılır. Biz de Kismet Events olarak bu görevi üstlenip pop grublarıyla, sanatçılarla ve dekorasyonda bir çok yaratıcı fikirle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye ve muhteşem bir atmosfer oluşturmaya olanak sağlamaktayız.

Catering (yemek üretimi) ve dekorasyon gibi özel istekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet veren Kismet Events, uzun yıllara dayanan tecrubesi, her türlü kültüre uygun bir çok organizasyonu, güler yüzlü ve profesyonel kadrosuyla bu özel gününüzde yanınızda olmak, beklentilerinizi gerçeğe dönüşturmek için sizleri beklemektedir. Evlilik planınız mı var? Gelin, isteklerinizi söyleyin, estetik ve sıradışı cözümlerle hayallerinizi süsleyecek unutulmaz bir gece hazırlayalım!


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.