+31 73 737 00 87

Boksheuvelstraat 16, 5222 AN 's-Hertogenbosch HollandaKismet Events; konserler, düğünler, yıldönümleri, personel eğlenceleri, ürün tanıtımları, iş açılışları, iş toplantıları ve diğer toplantılar konularında uzmanlaşmış bir organizasyon firmasıdır. Yapılan organizasyonların her aşamasında düşünceleriniz, istekleriniz ve hedefleriniz odak noktası olarak alınmaktadır. Etkinliğinizi unutulmaz bir hale getirmek için sizlere en uygun mekanları, en güzel dekorasyonu ve en lezzetli yemekleri sunmak başlıca hedefimizdir.Verdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için üstte yer alan butonlara tıklayabilirsiniz. Etkinliklerinizle ilgili görüşmek için bizi arayabilirsiniz.

Hollanda’da yaşayan Türkler, Faslılar ve Afganlar gibi farklı kültüre sahip toplumlar için düğün törenleri geleneksel bir önem taşır. Düğünler bu toplumların kültürünü yansıtır. Modern ve geleneksel yöntemlerle bu özel günlere renk katılır. Biz de Kismet Events olarak bu görevi üstlenip pop grublarıyla, sanatçılarla ve dekorasyonda bir çok yaratıcı fikirle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye ve muhteşem bir atmosfer oluşturmaya olanak sağlamaktayız.

Catering (yemek üretimi) ve dekorasyon gibi özel istekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet veren Kismet Events, uzun yıllara dayanan tecrubesi, her türlü kültüre uygun bir çok organizasyonu, güler yüzlü ve profesyonel kadrosuyla bu özel gününüzde yanınızda olmak, beklentilerinizi gerçeğe dönüşturmek için sizleri beklemektedir. Evlilik planınız mı var? Gelin, isteklerinizi söyleyin, estetik ve sıradışı cözümlerle hayallerinizi süsleyecek unutulmaz bir gece hazırlayalım!Web Site URLZiyaret Et
Telefon+31 73 737 00 87
TwitterZiyaret Et
ÜlkeNetherlands
Bölge/EyaletNoord-Brabant
Mesafe: 2,157 km
AdresBoksheuvelstraat 16, 5222 AN 's-Hertogenbosch Hollanda
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.