Köktaşlar Deri Teks. İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Karma Organize Sanayi Bölgesi, Uşak Merkez
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

KÖKTAŞLAR DERİ, 1992 yılından beri deri imalat sekrörüne başlamış olup, Uşak’ta kurulu olan fabrikamız, modern makina parkuru, deneyimli işgücü, kaliteli üretim ve kaliteli hizmet anlayışı ile bugüne kadar yurt içi ve yurt dışı pazarda faaliyetlerine devam etmektedir.

Başlıca Kuzu derisinden elde edilen Napa, Streç, French plonge, Vegetal, Naturel ürünlerimiz Deri giyim sektöründe Ceket, Pantolon, Elbise, Çanta, eldiven, cüzdan, kemer, Küçük deri aksesuarları imalatında kullanılmaktadır.

Geniş ürün yelpazemiz ile farklı kalite, desen, renk seçenekleriyle müşteri ihtiyaçları doğrultusunda alternatifler sunmaktayız.

Müşteri odaklı üretim organizasyonu yapımız ile çok hızlı bir şekilde pazar taleplerine cevap vermekteyiz.

Bu yönde, Yerel ve Uluslararası Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için etkin bir pazar araştırması ve Ar-Ge faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Köktaşlar Deri is one of genuine leather manufacturer in located Usak/Turkey since 1992.

We are mainly producing the lamb & sheep skin leathers with high variety of types of finished leather for jackets, trousers, Clothes, bags, gloves, wallets, belts in Leather wear market.

We are presenting to Customers in produced of lamb leathers with popularity Napa, Stretchable, French Plonge, Vegetal, Natural leathers with a large collection range with different kinds, qualities, design & colors.

With deep experience in leather manufacturing, Koktaslar Leather are providing the leathers to clients with the highest standard possible for all quality segments it offers.
Our customer-oriented production organization enables us to very quickly respond to the market demands and fulfill the needs of our clients completely.
Our main global market is European Countries, Russia, Ukraine, North America, Middle East Countries.

Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle