+90 216 417 4 999

Çınar Mahallesi, Hafızisa Sokak No:1/D İdealtepe Maltepe İSTANBULSporla uğraşan biriyseniz o zaman performansınıza dikkat etmek durumundasınız. Çünkü performans başarıyı etkileyen en önemli faktörlerden bir tanesidir.. Eğer ki beslenme konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz o zaman neyi ne zaman yemeniz gerektiğinizi bilemediğiniz için spor anında yapmanız gereken hareketleri tam olarak gerçekleştiremeyeceğinizden dolayı da performansınızın olumsuz olarak etkilenmesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İnsan spor yaparken bir enerji açığı ortaya çıkar dolayısıyla ortaya çıkan bu açığı kapatmak hatta bir sonraki antrenman için hazır olmak adına yeteri kadar protein desteğine ihtiyacınız olacaktır. Ancak burada ortaya çıkan bu protein açığını da yemek yiyerek çok fazla kapatabilmeniz mümkün değildir bunun içinde protein tozu kullanımı ön plana çıkmıştır.

Bilim adamları sürekli olarak bir araştırma hali içerisinde dolayısıyla sporcuların özellikle de vücut geliştirme ile uğraşan kişilerin sporcu gıdalarına ihtiyaçları olduğunu belirtiyorlar. Ancak günümüzde de bu sporcu gıdaları konusunda insanları çelişkiye düşüren açıklamalar da vardır. Burada mantık çerçevesi içerisinde baktığınız da şunu söyleyebiliriz. Sizin bir ayda yediğiniz yumurta veya peynir birkaç kapsül ile alacağınız neticeye eşdeğerdir o zaman kendinizi bunlarla zorlamanın da sanıyorum ki hiçbir anlamı yoktur.

Sporcu vitaminleri olarak da bilinen bu gıdaların insan sağlığına herhangi bir şekilde zararı kesinlikle yoktur bu nedenle de spora başlamak isteyen insanlar ilk başta kullanımına dikkat etmekle birlikte zamanla kullanımını artırarak kas kütleleri ve vücut hacimlerini de artırabilirler.

SPORCU BESINLERI NEREDEN SATIN ALINMALI?
Sporcu takviyelerini alabileceğiniz pek çok alan vardır. Bu ürünler ilaç kategorisinde olmadığı içinde rahatlıkla temin edebilirsiniz. Eczanelerde de satışı yapılabilen ürün çeşitliliği de vardır. Ancak en uygun fiyatla aradığınız marka bir sporcu gıdasını da kondisyonum.com/ adresinden temin edebilirsiniz. Site içerisinde yeterli ve dengeli beslenmenizi sağlayacak bunun yanı sıra performanızı da ciddi anlamda artıracak sporcu vitaminlerini bulabilirsiniz. Spor önemli bir konudur ancak dışarıdan bakıldığında da kas kütlenizin hacim kazanmış olması sizi hem psikolojik yönden hem de fiziksel açıdan memnun edecektir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 417 4 999
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 14 km
AdresÇınar Mahallesi, Hafızisa Sokak No:1/D İdealtepe Maltepe İSTANBUL
Sektör,
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.