+90 212 286 04 86

Kartaltepe Mah. Belediye Hekimi Sok. No: 2/6 Bakırköy İstanbulUfkunu İngilizce İle Genişlet!

Konuşarak İngilizce Öğrenin
Teknoloji çağını yaşadığımız şu günlerde internet sayesinde dünyanın bir ucuna ulaşabilmekteyiz. Merak ettiğimiz her konu hakkında bilgi sahibi olup, görsel destek sayesinde yeterli bilgiye sahip olmaktayız. Zaman kazandıran internet sayesinde şimdilerde bilgisayarlarımızın ya da tabletlerimizin başına geçerek konusarakogren.com/ adresine giriş yapabilmekteyiz. Sonrasında kursa katılım yaparak eğitmenler tarafından seviye belirleme sınavına tabi olup kursa başlayabilmekteyiz.

Hangi acıdan bakılırsa bakılsın avantaj sunan eğitim sonunda sahip olunan İngilizce sayesinde yalnızca iş ve eğitim hayatımızda kariyer yapma fırsatı bulmamakta daha da güzeli yurtiçinde ya da yurt dışında yapacağımız tatillerimizde hiçbir problemle karşılaşmamaktayız. Farklı ülkelerden gelen iki insanın anlaşmasını sağlayan İngilizce için sunulan bu özel eğitimin yerini ve zamanını bizlerin belirliyor olması da talep görme nedenlerinin ilk sırasında yer almaktadır.

İngilizce dili öğrenmek ve hayat standartlarınızı yükselterek daha iyi bir iş sahibi olabilmek adına hemen www.konusarakogren.com linkini ziyaret etmenizi öneririm. Uzman ekibi ile ABD’de bulunan ofisinde skype üzerinden görüntülü destek veren eğitmenler sizlerin seviyesine uygun bir program hazırlayarak hemen derslere başlarlar.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 286 04 86
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 9 km
AdresKartaltepe Mah. Belediye Hekimi Sok. No: 2/6 Bakırköy İstanbul
Sektör
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.