Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren

Kartaltepe Mah. Belediye Hekimi Sok. No: 2/6 Bakırköy İstanbul
550 görüntüleme

Ufkunu İngilizce İle Genişlet!

Konuşarak İngilizce Öğrenin
Teknoloji çağını yaşadığımız şu günlerde internet sayesinde dünyanın bir ucuna ulaşabilmekteyiz. Merak ettiğimiz her konu hakkında bilgi sahibi olup, görsel destek sayesinde yeterli bilgiye sahip olmaktayız. Zaman kazandıran internet sayesinde şimdilerde bilgisayarlarımızın ya da tabletlerimizin başına geçerek konusarakogren.com/ adresine giriş yapabilmekteyiz. Sonrasında kursa katılım yaparak eğitmenler tarafından seviye belirleme sınavına tabi olup kursa başlayabilmekteyiz.

Hangi acıdan bakılırsa bakılsın avantaj sunan eğitim sonunda sahip olunan İngilizce sayesinde yalnızca iş ve eğitim hayatımızda kariyer yapma fırsatı bulmamakta daha da güzeli yurtiçinde ya da yurt dışında yapacağımız tatillerimizde hiçbir problemle karşılaşmamaktayız. Farklı ülkelerden gelen iki insanın anlaşmasını sağlayan İngilizce için sunulan bu özel eğitimin yerini ve zamanını bizlerin belirliyor olması da talep görme nedenlerinin ilk sırasında yer almaktadır.

İngilizce dili öğrenmek ve hayat standartlarınızı yükselterek daha iyi bir iş sahibi olabilmek adına hemen www.konusarakogren.com linkini ziyaret etmenizi öneririm. Uzman ekibi ile ABD’de bulunan ofisinde skype üzerinden görüntülü destek veren eğitmenler sizlerin seviyesine uygun bir program hazırlayarak hemen derslere başlarlar.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.