Kuruyemis.com

Kuruyemis.com

Unnamed Road, 19000 Çorum Merkez Çorum, Türkiye
384 görüntüleme

Kuruyemis.com Çorum’daki güzide kuruyemişçilerin en kaliteli ürünlerini sizlerle buluşturmak için faaliyetine başlayan, en kaliteli ve taze kuruyemişleri sizlere göndermeyi amaç edinen bir e-ticaret sitesidir. Yöresel ürünler kategorimizde farklı bölgelerimize ait birbirinden kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.

Bu süreçte çölyak rahatsızlığı olan dostlarımızın yanında olmak ve glutensiz kuruyemişe kolay erişebilmelerini sağlamak amacıyla glutensiz kuruyemişleri en taze halleriyle göndermeyi hedeflemekteyiz.
Kuruyemis.com olarak bilgileriniz SSL sertifikası ile korunmakta ve sizlere güvenli alışveriş imkânı sunulmaktadır.Ayrıca Kredi Kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir bu nedenle her alışverişiniz de kart bilgilerinizi tekrar girmeniz istenmektedir.

Müşterilerimiz, alışveriş sırasında ilgili bankanın ödeme sayfasına yönlendirilmekte olup, ilgili bankanın sistemini kullanarak ödeme işlemlerini yapmakta ve cep telefonuna gelen şifreyi sisteme girerek alışverişlerini onaylamaktadır. Size gönderilen şifrenin sisteme girilmemesi durumunda ödeme gerçekleşmemektedir.

Kuruyemis.com ailesi olarak daima müşterilerimizi yani sizleri mutlu görmek istiyoruz. Sitemiz üzerinden yaptığınız veya yapacağınız alışverişlerinizden memnun kalmanız bizim için son derece önemlidir.

Çünkü siz en iyisine layıksınız…


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.