Kurye Ltd.

Kurye Ltd.

Hürriyet Mahallesi, Bağlar, Atatürk Caddesi, Bağcılar İstanbul
494 görüntüleme

Acil, Hızlı, Express, İstanbul, Gece, Kurye
Kurye, özellikle nüfusu yoğun olan ve ticaret açısından gelişmiş şehirler açısından önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Her geçen gün değerinin daha fazla arttığı, çeşitlerinin çoğaldığı bir ulaşım yolu olmuştur. İnsanlar arası iletişim sadece telefon vs. değil, kurye sayesinde de nitelikli bir iletişim hali kurarak ihtiyaçlarını karşılarlar. Motor, hızlı, acil, araç, uçak vs. kurye çeşitleri insanların ekonomik şartlarına göre kullanım özelliği taşımaktadır. Bu sayede her bütçeye uygunlukta olup, kuryelerinizin ağırlığına ve niteliğine göre fiyat farkları ile hizmetlerimizden yararlanmış olacaksınız.

Tüm Türkiye olmak üzere bir telefon kadar yakın noktalardan bu hizmete ulaşma imkânı yakalıyorsunuz. Özellikle kurye servis araçlarının kapılara kadar gelebilecek nitelikte olması müşteri açısından daha özel ve ayrıcalıklı bir özellik haline gelmiştir. Her bir aşaması sizlere bildirerek, herhangi bir sorunun oluşmasına izin vermeden, söylenen süre içinde doğru adreslere teslimatları gerçekleştirilir. Çoğunlukla iş yerleri açısından evrak tarzı kuryeler daha yoğun talep edilmekte ve hızlı olması nedeniyle büyük şehirlerinin trafik sorunlarına bire bir çözüm yollarından biri olmaktadır.

Her geçen gün bünyemizi ve eleman sayımızı yenileyerek, profesyonel bir kurye servisi karşınıza çıkartarak, kuryelerinizin teslimatlarını yapıyoruz. Web adreslerimizden istediğiniz kurye seçeneklerinin bilgilerini kontrol ederek müşteri hizmetlerimiz, danışmanlarımız aracılığında bizlere ulaşma şansı yakalıyorsunuz. Her açıdan avantajlı ve bütçe açığı vermeden kampanyalı bir şekilde zaman zaman bu kurye servisinden yararlanmış olacaksınız. www.kuryeltd.com


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.