Kutlar Ayakkabıcılık San. Tic. Ltd. Şti.

Çakmak Mahallesi, Sakin Sokak, Şehitkamil Gaziantep
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

1979 yılından bugüne Gaziantep’te toptan ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren KUTLAR AYAKKABICILIK TİC. LTD. ŞTİ kurulduğu günden beri sürekli kendini geliştirmeye adamış bir firma olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Toptan ayakkabı sektöründe gündemi ve trendleri yakından takip etmekte, 1200 m2 kapalı alan, 300 m2 showroom ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Geniş ürün yelpazemizi her geçen gün arttırmakta, müşterilerimize uygun fiyatlı kaliteli ayakkabı satışı hedeflenmektedir.

Bay bayan, çocuk bedenlerinde, merdane zenne, garson patik, filet, bebe gruplarında spor, casual (günlük) terlik, sandalet, babet, bot, topuklu ayakkabı, stiletto, halı saha, krampon, vs. çeşitlerimizle GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL adresinde hizmet vermekteyiz.

KUTLAR AYAKKABICILIK deneyimli kadrosu ile arzu edilen fiyat ve kaliteyi yakalamış TÜRK ayakkabıcılık sektöründe kendini kanıtlamıştır. Satışı yapılan aykkabıların sağlamlığı yanında rahat olmasına büyük özen göstermektedir. Ayakkabıcılık sektöründe yaşanan tüm yenilikleri takip etmekte ve uygulamaktadır. Yenilikci ve gelişimci özelliğinin yanında KUTLAR AYAKKABICILIK için güven ve samimiyet duyarlılığı birinci önceliktir.

Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle