+90 368 261 19 11

Meydankapı Mahallesi, Meydan Eteği Sokak No:7, 57000 Sinop Merkez/Sinop, TürkiyeKuzey Elektronik bilişim ve güvenlik sistemleri teknoloji çağında dünyadaki gelişme ve teknolojileri ülkemizde uygulamak elektronik güvenlik konusunda gereken ihtiyaçlara çözüm ve proje üretmek bilgi çağının getirdiği bu küreselleşme karşısında iş dünyasının yeni ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 2006 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir.

Elektronik güvenlik sektöründe rakiplerinden sıyrılarak hedeflerini büyüten Kuzey Elektronik müşteri odaklı yaptığı çalışmalarda ev-işyeri güvenliğinde birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Kuzey Elektronik Türkiye’nin önde gelen güvenlik firmalarının teknik servis çözüm ortağı olarak profesyonel güvenlik sistemleri alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Kuzey Elektronik; Bilgisayar Satış,Teknik Servis,Ip & Analog CCTV Kamera, Hırsız Alarm, Yangın İhbar, Çevre Güvenlik, Personel Takip, Acces Geçiş Kontrol, Parmak İzi, Bekçi Tur, Mağaza Ürün Güvenlik, Görüntülü Diafon, X Ray Cihazları hizmetlerimiz vardır.

Tüm bunları Kuzey Elektronik güvencesinde sorunsuz, kesintisiz ve Güven duygusu ile yaşayacaksınızWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 368 261 19 11
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletSinop
Mesafe: 526 km
AdresMeydankapı Mahallesi, Meydan Eteği Sokak No:7, 57000 Sinop Merkez/Sinop, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler            
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.