+90 542 323 0873

Ayvalık Limanı, Atatürk Caddesi, 10400 AyvalıkAyvalık Dalış Okulu Kuzey Mavi olarak sizlere deneme dalışı yaptırmak, Ayvalık su altını tanıtmak, eğitim vererek Türkiye’nin ve dünyanın farklı yerlerindeki su altı canlılarını, florasını tanıma ve görme imkânı sunmak üzere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu arada bizler de sizleri tanıyor, sizlerin dünyalarına giriyor ve birlikte dalış yapmanın keyfini yaşıyoruz. Mümkün oldukça çok dalış aktivitesi yaparak, her anımızı unutulmaz hale getirmek üzere çalışıyoruz. Ayvalık Dalış Okulu Kuzey Mavi ailesi olarak sizleri deneme dalışı, gezi/keyif dalışı, gece dalışı, sualtı fotoğraf ve video çekimleri için teknemize bekliyoruz.

Keyifli olduğu kadar güvenli ve konforlu dalışlar yapmanızı da önemsiyoruz. Bu nedenle profesyonel dalışlarımızda, deneme dalışlarımızda, eğitimlerimizde mesleki standartları önemsiyor ve bunlardan ödün vermiyoruz. Ayvalık Dalış Okulu Kuzey Mavi ekibi olarak, teknemizin, ekipmanlarımızın, tüplerimizin ve kompresörümüzün düzenli olarak bakımlarını yapıyor, sizleri, hem su üstünde hem de su altında güvenli bir şekilde ağırlamayabilmek için kalite ve güvenlik standartlarına uyuyoruz.

Ayvalık Dalış Okulu Kuzey Mavi olarak dalış amacıyla imal edilen bölgemizin ilk teknesi olan “Ayvalık 2” ile Cunda boğaz köprüsü altıdan geçerek, sizlere Ayvalık Dalış Okulu Kuzey Mavi tarafından keşfedilen yeni dalış noktalarında profesyonel ve deneme dalışları yapma imkânı sunuyoruz.
Deneme dalışında kendinizi su altına ait mi hissettiniz, o zaman sizlerle eğitime başlıyoruz.

Eğitimler teorik ve pratik olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Teorik eğitimde size dalışta uyulacak kuralları, kuralların neden ve niçin uygulanmasını gerektiğini ilişkin bilgiler veriyor ve tabi dalışta kullanılacak ekipmanı tanıtıyor ve tüplü dalış ile ilgili tüm temel prosedürleri öğretiyoruz.

Pratik eğitim de ise bir dalıcının sahip olması gereken su üstü ve su altı becerilerini geliştirmenize yardımcı olacak bilgiyi paylaşıyoruz. Eğitmeninizle birlikte ekipmanınızı hazırlamayı, takmayı, sökmeyi öğreniyor, hazırlıklar sırasında ve suya dalışta dikkat edilmesi gereken önemli noktaları öğrenerek tecrübe etmenizi sağlıyoruz. Güvenli ve keyifli dalışlar gerçekleştirebilmeniz için sahip olmanız gereken tüm bilgi ve beceriler eğitimler sırasında tekrar tekrar anlatıyoruz.

Ayvalık Dalış Okulu Kuzey Mavi ailesi olarak sizleri deneme dalışı yapmaya ve sonrasında eğitim almaya, keyif dalışları, su altı çekimleri yapmaya bekliyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 542 323 0873
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBalıkesir
Mesafe: 269 km
AdresAyvalık Limanı, Atatürk Caddesi, 10400 Ayvalık
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.