Lacivert Reklam Lti. Şti.

Lacivert Reklam Lti. Şti.

Atatürk Mah. İkitelli Cad. Mercan Sok. No:31-32-33-34 İkitelli Küçükçekmece İSTANBUL
436 görüntüleme

Reklamcılık özveri ve uzman bir ekiple yapıldığında harika işler ortaya çıkartır. İşte biz Lacivert Reklam ailesi olarak bütün işlerimizi özveri ile yapmaya çalışmaktayız. Gerek işlere yaklaşımımızı gerekse müşteri ilişkilerimizi en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

Doğru Reklam Nedir?
İlk önce sizin için en doğru reklamı buluyoruz. Tecrübemizi kullanarak size alternatif çözümler sunuyoruz. Özgün ve minimalist tasarımları ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışıyoruz. Çünkü biz Lacivert Reklamız.

Neler Yaparız?
Yapımız ve imkanlarımız gereği size görsel anlamda tek çatı altında reklam adına her hizmeti verebiliriz. Siz işinize odaklanın reklam bizim işimiz. Gözünüz arkada kalmasın.

Olanaklarımız
Son teknoloji cihazlar ile donatılmış atölyemizde ihtiyaç duyduğumuz bütün makine parkuruna sahibiz. Çünkü biz işimizi önemsiyoruz ve müşterilerimize doğru hizmeti en hızlı şekilde sunmak için çalışıyoruz.

Kısaca sizin de profesyonel anlamda bir reklama ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Butik hizmetlerimizi en uygun fiyatlara sunmaktayız. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeden karar vermeyin. Fiyat ve kalite konusunda iddialıyız.

100% müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

Genel Müdür
Emrah EMRE
0554 198 30 40
emrah@lacivertreklam.com

Grafik Tasarım
İrem KOÇAK
0555 102 08 01
irem@reklamlacivert.com

Muhasebe
Fatma BEKTAŞ
0531 437 14 59
muhasebe@reklamlacivert.com

Grafik
grafik@reklamlacivert.com

Usta Ekibimiz


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.