Lambavar

Lambavar

Çevre 8. Blok Sk No:8, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul, Turkey
249 görüntüleme

İnsanlık ateşi kontrol altına aldığı ilk gün aydınlama isteği başladı. Sırasıyla meşale ile başlayan gelişim süreci sonrasında yerini yağ lambaları ile ilerledi. Elektriğin icadıyla birlikte Thomas Edison ampulün icadı, bu konunun gelişim sürecinde önemli bir yer tuttu. 1962 yılında ise ilk diode light keşfedildi.

Light- Emitting Diode kısaca biz onu LED olarak hayatımızın içine aldık. Bu güne gelindiğinde LED ler, günlük yaşamımızın hemen hemen her alanda kullanılmaya başladı.

Esnek yapıları ve istenilen forma rahatça girebilmeleri onları endüstrinin vazgeçilmezi kılmaya yetti. Bunların yanı sıra enerji tasarruflu olması da ledin bir diğer tercih sebebi olmasına olanak tanıdı.

SONLED olarak, tecrübemizi ve prensiplerimizi bu konuda değerlendirerek 2000 li yılların başlarında ARGE çalışmalarına başladık.

İnsanların ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar değerlendirdik. Tasarımlarımızı şekillendirerek insanların beğenilerine sunduk. Gelişmeleri yakından takip ettik ve bu işi en iyi şekilde yapmaya başladık.

Sizlerin isteklerinden ilham alarak gelişim sürecimize devam ediyoruz. Bugün dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan bir marka olan SONLED ilkelerinden ödün vermeden en modern tasarımları en teknolojik ürünler ile üretmeye devam ediyor.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.