Lider Raf Ekipmanları

Yiğitler Mahallesi, C4 Sk. No:149, 16300 Yıldırım Bursa
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Lider raf ekipmanları Bursa’da ; mağaza ekipmanları , mağaza raf sistemleri ve aksesuarları , market ekipmanları ve raf sistemleri, 3 d dikme depo raf sistemleri , özel promosyon stantları ve özel paslanmaz ürünler üretmektedir.

Firmamız 2015 yılında kurulmuş , liderlik vasfını kendisine ilke edinmiş bu politikada ilerleyip önce kurucusunun daha sonra çalışanların özverisiyle kısa bir sürede sektörde yerini almış kendini ispatlamıştır.

Dünyadaki sektörel gelişim ve değişimi yakından takip edip teknolojinin hızlı gelişiminin en çabuk yansıdığı sektörlerden biri olan raf sanayinde faaliyet gösteren lider mağaza ekipmanları ve raf sistemleri, bu noktada teknolojiyi kendine yol arkadaşı edinerek kalite , estetik , uygun fiyat , hızlı geri dönüş ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini şirket politikası haline getirmekte ve bu yolda ilerlemeye devam etmektedir.

Firmamız ÖĞRENİME AÇIK, GENÇ , DİNAMİK ,ÇÖZÜM ODAKLI ve ÖZVERİLİ çalışanları sayesinde kısa sürede sadece yurt içi değil yurt dışı satışlarına da başlamış.

Lider raf ekipmanları gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarında da aynı hedeflerle yoluna devam edecek daima sizi zirvede tutmayı kendine ilke edinecektir.

” Başarının sırrı, amacın sürekliliğidir ” sloganımızla daima hizmetinizdeyiz..

Sosyal Medya
Facebook
Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle