+90 8508405858

Tuzla, 34940 İstanbul/İstanbul, Turkey


sekronlojistik-hakkimizda.jpg

Firmamız yaptığı hassas taşımacılık ile taşımacılık sektöründe yerini almaktadır. Taşımacılık sektöründe, Şehiriçi – Şehirlerarası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Taşımacılık sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yararlanarak kurduğumuz çekirdek kadro ve pek çok iste denenmiş iyi ve kuvvetli ekibimizle taleplerinize en iyi şekilde cevap vermeye çalışmaktayız. İşine sadakat, kaliteli taşımacılık tekniğine uymak genel prensibimizdir. Firmamız konusunun bilincinde olup teminat ve kalitesinde kesin, müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir.

Sekron Lojistik’ in stratejisinin iki temel özelliği vardır:
1. Operasyonel Mükemmellik: Yaptığımız bütün taşımalarda değerlerimizin temelidir. Operasyonel Mükemmellikten kastımız malzemeleri koruma, hassas taşıma, müşteriye saygı ve işine değer katmaktır.

2. Müşteri ve sektör odaklılık:
Uzmanlığımızı uygulayabileceğimiz her türlü hassas ürünlere sahip sektörlere odaklanmaktayız.

YÜKSEK TEKNOLOJİ ŞİRKETLERİ
İleri teknoloji şirketleri müşterilerine hizmet vermek için etkili, zamanında ve hassas taşıma yapabilecek, bilinçli, güvenilir lojistik firmalarına gereksinim duyarlar. Sekron Lojistik ileri teknoloji şirketlerinin:

a) Malzemelerinin tedarikçilerden alınmasını
b) Malzemelerin dağıtılmasını daha verimli hale getirmelerine yardımcı olarak bu şirketlerin daha rekabetçi olmalarına önayak olur.

Nakliye ve teslimat konularında en yüksek güvenlik standartlarının sağlanması özel önem verdiğimiz konudur.

Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkemizdir.

Müşterilerimizin her biri bizim için ayrı ayrı değerlidir. Taşınacak gönderi bizim için çok önemlidir. Her gönderiyi en iyi biz taşımalıyız düşüncesi başlıca prensibimizdir..


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 8508405858
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 35 km
AdresTuzla, 34940 İstanbul/İstanbul, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.