+31 628788861

Regentesselaan 276, 2562 EK Den Haag, HollandaHollanda’da bulunan fırmamız lisanslı geri dönüşüm firmalarına uygun nitelik ve nicelikte hurda, toz, çapak ve granül formunda plastiklerin pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizin kaliteli plastik ham madde ihtiyaçlarını en iyi şekilde ve en iyi şartlarla karşılamayı hedeflemekteyiz.

Plastik hurda, geri dönüşüm / geri kazanım ürünleri (çapak / regranül / pellet) ve plastik hammadde orijinal (prime grade / virgin / near prime), ikinci kalite (second grade), sınıf ve spek dışı (off grade) ürünlerinin alım, satım, tedarik, eşleştirme, yönetiminde bilgi ve tecrübemizle uluslararası ve yerel tedarikçi ağı ile hizmet vermekteyiz.

Macroplastics is a young and dynamic company specialized in trading plastic raw materials. We have a big team who’s sole purpose is to find the best quality raw material for the best price.

Our suppliers are reliable and provide us with a guarantee on their product. This way we can guarantee that the product you receive, is the product you want.

Our team provides you with a full service, even if it means detailed technical support.

If you think that you can provide us with quality material, please contact us. With the current expansion of our company we are always looking for new partners.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+31 628788861
FacebookZiyaret Et
ÜlkeNetherlands
Bölge/EyaletZuid-Holland
Mesafe: 2,237 km
AdresRegentesselaan 276, 2562 EK Den Haag, Hollanda
Sektör,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.