Magneteksan Makine Arge Tic. Ltd. Şti.

Magneteksan Makine Arge Tic. Ltd. Şti.

Kavakpınar, 6. Cd. No:148, 34899 Pendik/İstanbul, Türkiye
561 görüntüleme

Magneteksan Makine Mıknatıs ARGE

Günümüz sektörleri içerisinde sıklıkla kullanılan mıknatıslı ekipmanlar, birçok firma tarafından ilgi görüyor. Bizler de Magneteksan sitemizde mıknatıslarla alakalı merak edilenlere ışık tutarak manyetik sistem tasarımları yapmaktayız.

Mıknatıslar hemen her alanda kullanıma sahip olup çok fazla müşteri tarafından talep görmektedir. Magneteksan olarak en büyük prensibimiz müşteri odaklı olarak çalışmak, onlarla ortak bir bağ kurarak, söz verdiğimiz zamanlarda ürünlerimizi teslim etmeye çalışmaktır. Firmamız İstanbul Pendik’te bulunmaktadır ve 8.00-18.00 arasında hizmet vermektedir. Ancak sitemiz magneteksan.com 7/24 aktiftir. Yani bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve kısa sürede işlerinizi halledebilirsiniz. Güvenilirlik açısından emin olmak istiyorsanız İstanbul Pendik’te bizleri ziyaret edebilirsiniz. Firmamız; otomotiv, gıda, maden, elektronik vb. sektörlerde ihtiyaç duyulan birçok konuda hizmet vermektedir. Bunlar: Mıknatıs, Elektromıknatıs, Manyetik Alan Ölçümleri, Demanyetizör konularıdır. Sitemiz de bu konularla ilgili başlıklar ve daha fazlasını bulabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübeyle yoluna devam etmektedir ve bu tecrübeyle en iyiye odaklanarak birçok müşteriden de iyi yorumlar almaktadır.

Mıknatıslarla ilgili merak ettiklerinizi magneteksan sitemize her an ve her saniye ulaştırarak öğrenebilirsiniz. Firmamız her geçen gün büyüyerek ve kendisini geliştirerek yoluna devam etmektedir. Bu yolda Mıknatıslarla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza ve uygulamalarınıza en iyi sonucu üretme çabasındadır.
Neodimyum mıknatıslar, Ferrit mıknatıslar, kömür mıknatıslar, mıknatıslı sistemler, manyetik ayırıcılar, mıknatıslı ekipmanlar, manyetik seperatörler, gıda üretiminde kullanılan mıknatıslar gibi bir çok alanda manyetik ekipman üretimi yapmaktadır.

Elektromıknatıslar, 24V Elektromıknatıs, 12V Elektromıknatıs, 48V elektromıknatıs, 11V elektromıknatıs gibi farklı güçlerde elektromıknatıs üretimi yapmaktadır.
Kavakpınar Mah. Cemil Meriç cd. no:137/9-148 Koruma San. Sitesi PENDIK / ISTANBUL


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.