+90 505 5774493

Malatya MerkezMalatya ilinde ilk ve tek sadece ve sadece Japon araçların orjinal çıkma yedek parça hizmetiyle bizde varız dedik. Müşteri memnuniyetinden de ötesi doğruluk ve dürüstlüğü birinci ilke olarak kabul ettik. Siz değerli müşterilerimize ve özellikle Malatya halkına bu konuda elimizden gelen desteği yapmaya kararlıyız. Bu yüzden daha kaliteli bir hizmet için sadece Japon araçların yedek parçalarını bulundurduk. Bunların yanı sıra bir çok hizmeti de beraberinde getirdik. İşte yardımcı olduğumuz hizmetler:

1- Aracınızın parça resmini gönderdiğinizde aynısını size gönderiyoruz. Bu sayede kargo trafiği yaşanmamış, zaman kaybı olmamış, para israfı yapılmamış olacaktır. “SİPARİŞ ÖN BİLGİ FORMU” nu kullanarak bu dertten kurtulmuş olursunuz.

2- Aracınızı sanayi sanayi yada usta usta dolaştırarak size yükletilen kabarık fiyat listesini uzman personelimiz sayesinde en aza indiriyoruz. Özellikle japon araçlardan anlamayan ustanın şu parça bu parça diyerek sizi ağır yük altına sokması üzücü bir durum. İşte bu duruma düşmeden önce bizlere ulaşırsanız size sorunun kaynağını bildirir bu sayede gereksiz parça alımlarından kurtulmuş olursunuz. Bunun için Ana Sayfa’daki “FORUM” bölümünü kullanmanız veya bize telefon yada mail ile ulaşmanız yeterlidir.

3- Japon araçlar ile ilgili en güncel ve sağlıklı haberleri sizinle paylaşacak bu araçlar hakkında en doğru ve en yakın zamanlı bilgiye ulaşmış olacaksanız. Bunun için “HABERLER” bölümünü takip etmeniz yeterlidir.

4- Elimizde olmayan parçaların teminini sağlamaya gayret göstereceğiz ve gerekirse ticaret düşüncesi dışına çıkıp size başka firmalardan parça temin edeceğiz. Bunun için “ZİYARETCİ DEFTERİ” ni kullanmanız yeterli olacaktır.

5- Hasarlı japon araçlarınız değerinde alınır. Bunun için bizimle yine “SİPARİŞ ÖN BİLGİ FORMU” nu doldurup, aracınızın resimlerini ekleyerek ulaşabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLATelefon+90 505 5774493
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletMalatya
Mesafe: 840 km
AdresMalatya Merkez
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.