Master Metinchef Danışmanlık

Master Metinchef Danışmanlık

İzmir, Turkey

Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri, 2010 yılında yılların deneyim ve uzmanlıklarını paylaşmak üzere kurulmuştur. Bugün gelişmiş metodolojileri, çeşitli sektörlerde elde ettiği deneyimleri ve güçlü danışman ekibi ile Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.
Rekabet stratejisi, iş mükemmelliği ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile küçük, büyük gıda hizmeti veren firmaların kendi piyasalarında önder olmalarına önemli katkılarda bulunan Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri’nin hizmetlerinin tümü müşterilerinin iş performansını farklı olarak arttırmaya yöneliktir.
Gücünü, müşterilerinin artan performanslarından alan Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri’nin müşteri profilinde kendi sektörlerinde önder firmalar bulunmaktadır. Bizce bu lider olmanın çok önemli ve içgüdüsel özelliğidir. İçinde bulunulan konum ne kadar iyi olursa olsun, bununla yetinmemek ve daha iyiye ulaşmak için gayret göstermek.
En iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız:

Müşterilerimizin işlerine artı değer katmak,

Yaratıcı yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek,

Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak,

Müşterilerimizin gizliliğine daima özen göstermek.

Hizmetlerimizi yapılandırırken en önde tuttuğumuz unsur “uygulama”dır. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok farklı olup bizce çok daha fazla bir katma değer yaratmaktadır.

Danışmanlarımız, uzmanlık konularında dünyadaki gelişmeleri takip etmek için senede bir ay eğitim alırlar. Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olan bir kurum olarak, çalışanlarımızın haftada bir gün gönüllü kuruluşlarda çalışarak deneyimlerini toplumsal sorunların çözümünde kullanmalarını teşvik ederiz.
Uluslararası içerikte ve yerel şartlarda uygulanabilir çözümler, bunlara ulaşmak için gerekli metodoloji ve uygulama deneyimi, bütünü ile müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve yaratıcı çözümler üretmekteki becerimiz ile başarınız için yanınızdayız..


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.