+90 850 532 24 74

Skyport Residence Plaza Yakuplu Mahalesi Hürriyet Bulvarı No:1 Kat:12 Ofis No:133


meden-tibbi-yazilim-ve-saglik.jpg

Sağlık Sektöründe Yeni Bir Anlayışın Temelleri Atılıyor!

Sadece ülkemizde değil tüm dünyadaki sağlık sektörünün köklü değişiklikler yaşamasına önderlik eden Mert Eden, uygulamaya soktuğu yazılımlar sayesinde kaliteli sağlık hizmetlerinin ulaşılabilir olmasına ön ayak olmaktadır.

Hasta ve Hekim Arasında Kurulan Güçlü Diyalog

Hasta ve hekim arasında kurulması amaçlanan güçlü diyaloğun randevu mekanizmasının ötesine geçmesi için sürdürülen MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. çalışmaları, hastaların en doğru hekim ve profesyonel bir yardımcı kadroyla buluşmasının uygulanabilir hale gelmesini amaçlamaktadır.

7/24 kesintisiz olarak sürdürülen kaliteli hizmetler bir sağlık imkanından öteye konforlu bir tedavi sürecinin başlatılmasını sağlamaktadır. Konforlu ve kaliteli sağlık hizmetlerinin sadece belli bir kesime verilmesini değil, herkesin hakkı olduğu esasına vurgu yapan temeller, tüm dünyada sektöre örnek olacak donanıma sahiptir. Ülkemizde her geçen gün gelişen sağlık turizmi alanındaki ihtiyaçların da yeterli şekilde karşılanmasına odaklanan çalışmalar teknolojik altyapı çalışmalarıyla desteklenmektedir.

Yüksek Standartlar ve Düşük Maliyetler

Sağlık alanında verilen hizmetlerin yüksek standartlara ve düşük maliyetlere sahip olmasını amaçlayan MEDENLive çalışmaları; şirket vizyonu, misyonu ve çalışma prensipleriyle yeterli seviyelere çıkarılmaktadır. Mükemmeliyetçi bir çalışma anlayışına sahip olan kadroların özverili bir şekilde sürdürdüğü düzen, yoğun iş temposuna sahip olan zamanlarda dahi kalitenin düşmemesi temeline uygun olarak sürdürülmektedir. Bu anlayış, ülkemizdeki medikal turizm sektörünün gelişmesine önderlik ederken, yeni fikirlerin üretilmesine ve çalışma biçimi olarak günlük hayatın bir parçası olmasına da destek vermektedir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 850 532 24 74
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 27 km
AdresSkyport Residence Plaza Yakuplu Mahalesi Hürriyet Bulvarı No:1 Kat:12 Ofis No:133
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.