Mediplast Estetik Cerrahi | Gaziosmanpaşa Lazer Epilasyon

Mediplast Estetik Cerrahi | Gaziosmanpaşa Lazer Epilasyon

Cumhuriyet Meydanı, Bağlarbaşı Cad. No:2 K:2 Gaziosmanpaşa / İstanbul / Türkiye
1,211 görüntüleme

Gaziosmanpaşa Lazer Epilasyon ve Mediplast Estetik Cerrahi Kliniği ilk olarak 2013 yılında, Düzce’de hizmete girmiştir.

Kaliteli hasta hizmeti, kişiye özel uygulama ve çözümleri ile kısa sürede sağlık sektöründe başarılı bir kurum olmuştur. Avrupa ve İstanbul bölgesinden gelen yoğun talep doğrultusunda 2016 yılında Gaziosmanpaşa’da ikinci şubesini faaliyete geçirmiştir.

Opt. Dr. Hüseyin Karanfil öncülüğünde hizmet veren Mediplast; konusunda uzman personeli, güler yüzlü ve ilgili personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

Resmi sitemiz mediplast.com.tr dir Sektörü yakından takip eden mediplast yenilikçi ve öncü olmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda Yeni nesil cihazlar ve medikal / cerrahi uygulamaları ile sizlere gaziosmanpaşa’da hizmet vermektedir.

Estetik Cerrahi Uygulamaları olarak: Burun Estetiği, Göğüs Estetiği, Liposuction, Yüz Estetiği, Kaş Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Göz Kapağı Estetiği vb. medikal cerrahi uygulamalarıdır.

Lazer Epilasyon Uygulamaları ise: Alexandrite Lazer Epilasyon, Q-switched Lazer ile Tüy Sarartma, Fraksyonel Lazer ile Cilt Yenileme Tedavisi, Q-Switched Lazer ile Cilt Yenileme, İğneli Epilasyon Lazer ile Dövme Silme, Q-Switched ile Dövme Sildirme, Alexandrite Lazer ND-Yag Lazer, Q-switched Lazer ile Tüy Sarartma, İğneli Epilasyonİp ile Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt Yenileme Tedavileri, Dermaroller Tedavisi, Karbon Peeling, PRP vb. Medikal Estetik hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz; Mediplast Estetik Cerrahi Kliniği Tam donanımlı tıbbi alt yapımız ve konusunda uzman ekibimiz ile en üst düzeyde hizmet sağlamak, hastalarımızın ihtiyaçlarını anlayarak iş ve yaşam kalitelerini artırmaktır. Uluslararası kalite standartlarında kişisel sağlık ve estetik hizmeti vermek, hizmet verdiğimiz müşterilerinin memnuniyetinden mutluluk duymaktır.

Hedefimiz; en ileri teknoloji ve uzman kadro ile doğru tedaviler sağlamak, üstün hizmet sunarak Mediplast Estetik Cerrahi Kliniğinden memnun kişilerin sayısını her gün artırmaktır.

Kalite politikamız; Kişisel sağlık ve estetikte kaliteli hizmet sunma ve hasta memnuniyetinde mükemmeliyeti yakalama anlayışımız kalite politikamızın temelini oluşturacaktır. Buradan hareketle; kalitede gelişim, yenilenme ve süreklilik, planlı ve sistematik olarak tüm ekibin katılımı ile sağlanacaktır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.