Mercan Promosyon

Mercan Promosyon

topkapı bayrampaşa maltepe

Firmamız 31.05.2006 tarihinde Edirne-Keşan’da faaliyet göstermeye başlamıştır. 23.03.2009 Tarihinde İstanbul’a imalat ve merkezini taşıyan firmamızın yönetimi burada gerçekleştirilmektedir.

Firmamızın amacı imalatını ve ya ithalatını yaptığı tüm ürünleri en düşük maliyet, en yüksek kalite ve en hızlı teslim kıstaslarını baz alarak; Türkiye, Avrupa ve Dünya pazarına sunmaktır.

Firmamız promosyon ve kırtasiye sektörü yanı sıra, bu sektöre hitap eden pratik, kullanışlı, teknolojik ve ekonomik makinelerin ithalatını yapmaktadır. Yunanistan ve Bulgaristan’da şirketleri bulunan firmamızın Çin’de de ofisi bulunmaktadır. Uzak doğu’dan yapılan tüm ithalatlar Çin ofisimizdeki uzman kalite kontrol personelimiz tarafından kontrol edilip ithal edilmektedir.

Tüm ürünlerini ihracat kalitesi ve terbiyesi ile üreten firmamızın ihracatı 56 dünya ülkesine ulaşmıştır. Firmamızın kurucusu ve Genel Müdürü olan Sn. Mustafa İsmet MERCAN bey’in dediği gibi “Ticarette asıl olan güven, hizmet, kalite, uygun fiyat, samimiyet ve araştırmacılık ilkelerinden vazgeçmeden ticari hayatımıza devam edeceğiz”.

Saygılarımızla
Mercan Promosyon Ailesi


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.