Metinoks Metal Paslanmaz Çelik Makina İmalatı

Kazımdirik Mahallesi, 297. Sk. No:11, 35100 Bornova İzmir, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Firmamız İzmir’de, zengin Makine parkımız ve deneyimli personelimizle, paslanmaz çelik ve çelikten mamul MAKİNA KAZAN, TANK ve EKİPMANLAR üretmektedir. Üretimlerimiz projeli veya İhtiyaca göre özel olarak yapılmaktadır.

Üretimlerimizdeki prensibimiz, kalite, termin, uygun Fiat ve servis Garantisidir. Firmanız ihtiyaçlarında bizlerden de teklif alarak yapacağımız çalışmalardan Onur duyacağız.

İMALAT KONULARIMIZ: Kazanlar, tanklar ve Helezonlar, Dinlendirme ve fermantasyon tankları, Eşanjörler, serpantinler, Karıştırılar ve karıştırıcı tanklar, Ürün hazırlama tank ve mikserleri, Taşıma bantları, kurutma bantları ve hatları, Kalibrasyon ve vibrasyon elekleri, Tavuk, Hindi ve Et Askıları, Et işleme makinaları Et Arabaları, Sosis Arabaları, Çalışma tezgâhları, taşıma arabaları, Havalandırma kanalları, davlumbazlar, Sterilizasyon boxları, manuel kurubuz makinesi Şarap fıçısı 2 li taşıma kasası 600lt ve 1.000lt Dn 40 Dn 50 dn 125bağlantı elemanları Şarap cibre elekleri Domates ve biber kırıcıları Domates pişirme selpantini küspe taşıma helezonu …

Sosyal Medya
Facebook
Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle