+90 216 3874664

Petroliş Mahallesi, Kurtuluş Sk. No:13, 34862 Kartal İstanbul, TürkiyeMetpor Söve Ürünleri 2005 yılından İtibaren Yılkar İnşaat bünyesinde EPS Polistren köpükten ürütilen söve, söve modelleri, söve fiyatları, kat silmesi, denizlik, payanda ürünlerinin strafor olarak imalatında hizmet verir.

Söve uygulamalarında İstanbul Anadolu yakasında merkez ofis Kadıköy, Kartalda 4 farklı lokasyonda hizmet veren METPOR Söve & Mantolama ÜrünlerGünümüzde en çok tercih edilen yapı malzemesi olarak pencere söveleri çok daha fazla rağbet görmektedir, söve, mantolama uygulamaları için tamamlayıcı bir dış cephe kaplama çeşitidir. Özellikle İstanbul söve firmaları farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir. Geldiğimiz nokta söve çeşitlerine baktığımızda ülkemizde en yeni söve modelleri ile bizleri buluşturan firmaların başında METPOR Söve ve Mantolama firması ilk sırada yer almaktadır.

Kendine has ürettiği söve çeşitleri ile en çok tercih edilen firma özelliğini taşıyan METPOR söve firmaları arasında hızlı ve teknoloji alt yapısı ile çalışmalarına devam etmektedir, müşterilerinin internet üzerinden söve modelleri hakkında ihtiyaçlarını ön planda tutarak internet web sitesini yayına alarak www.metpordekor.com/ sürekli güncel söve modelleri ve fiyatları hakkında bilgileri paylaşmaktadır. Ürün yelpazemizde binalarda mantolama amaçlı fugalı kaplama, yalı baskı dış cephe kaplaması, ahşap görünümlü dış cephe mantolama paneli, taş desenli strafor cephe kaplaması, tuğla görünümlü ısı yalıtım levhası, dış cephe kaplama malzemeleri mevcuttur. İstanbul ve Türkiye genelindeki ilk söve imalatı yapan firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 3874664
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 21 km
AdresPetroliş Mahallesi, Kurtuluş Sk. No:13, 34862 Kartal İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.