Mobilyanbizden

Mobilyanbizden

Kirazlıdere, Duygu Sk. No:1, 34788 Çekmeköy/İstanbul, Turkey

Mobilyan Bizden

Türkiye genelinde 400’den fazla mobilya bayisi ile hizmet ve ürün sunan Türkiye’nin en gelişmiş mobilya bayi sistemidir. Site üzerinden sergilenen tüm ürünler mobilya bayilerimiz tarafından mağazalarında satışa sundukları ürünlerdir.

Müşterilerimizin talep etmiş oldukları ürünler için bayilerimiz tarafından mağaza satış fiyatları üzerinden %50 varan özel fiyat indirimleri sunmaktayız. Amacımız ucuz mobilya ürünlerini Türkiye geneline sunmaktır.

Kampanyalar

Sistem üzerinden günlük, haftalık ve aylık olarak çok özel kampanyaları takip ederek normal mağaza satış fiyatının %50 altında talep ettiğiniz ürüne, nakliye, kurulum ve garanti koşulları altından sahip olabilirsiniz.
Misyonumuz

Sunmuş olduğumuz ürünlerin yüksek performanslı, dünya standartlarına uygun, kaliteli, insan ve çevre dostu ürünleri satışa sunmak, yemek odaları, oturma gurup yatak ve ev tekstili ürünlerini en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile son kullanıcıya ulaştırmak temel misyonumuzdur.
Vizyonumuz

Sunmuş olduğumuz ürünlerin, tasarım çeşitliliğini en üst seviyeye çıkarmak, son kullanıcıya kaliteli, güncel trendlere uygun, satış sonrası garanti ve kaliteli bir ürün yelpazesi sunmak ve Türkiye’nin online mobilya satış sistemini oluşturmak temel hedefimizdir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.