ModiRaf

ModiRaf

Aziziye Mh., Mevlana Caddesi No:60, 42000 Konya/Konya, Turkey
988 görüntüleme

MODİ RAF; Mağaza Market Dekorasyon ve Tasarım Şirketi Hayri Koyuncu Tarafından 1989 Yılında Kurulmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden Firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız;

Market ve mağaza rafları, Manav ve Kuruyemiş reyonları, Beyaz Eşya ve Kırtasiye rafları, Ev Tekstili, Giyim, İç Giyim, Çocuk Giyim ve Spor Giyim rafları, Eşarp Reyonu ve Unlu Mamüller reyonu, Kuyumcu ve kuaför dekorasyon, Eczane, gözlükçü ve saatçı dekorasyon, Ayakkabı ve Çanta mağaza dekorasyonu, Parfümeri ve Züccaciye mağaza dekorasyonu, Petrol Market ve Yapı Market rafları, hırdavat ve depolama rafları, mutfak ve banyo dolapları ile her türlü raf taleplerine çözümler sunmaktadır.

Camlı ya da açık market rafı çeşitlerimizle, besin grubu ürünlerin hijyenine doğrudan katkı yapan, sağlık standartlarına uygun market raf reyonlarımızla ve diğer market ekipmanlarımızla, market kurulum ve yenileme çalışmalarınıza etkin çözümler sunuyoruz.

Uzman kadrosuyla ,Mağaza dekorasyon paslanmaz banko, raf, askı ve teşhir sistemleri, paslanmaz cephe sistemleri ,özel mimari tasarımlar konularında hizmet vermektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.