+90 545 3167135

Kavaklı Mh., İnönü Caddesi, 34500 Beylikdüzü/İstanbul, TürkiyeBulgaristan’nın lider (polypropilen) pprc plastik boru ve ek parçaları sistemleri üreticilerinden olan Mplast, faaliyete başladıgı 1999 yılından bu yana kadar en yüksek teknolojinin ışığında, estetik ve kalitede mükemmelliği ve profesyonelliği yakalama tutkusu ile üreterek, sağlıklı bir üst yapı tesisatları nın güvenlik ve rahatlık konforunu, yapısal ve endüstriyel inşaatlarına taşıma kapasitesi ve çabalarını Avrupa çapında geliştirmektedir.

Bulgaristanda büyük Sanayi kuruluşları arasında yer almakta olan Mplast, yapı içerisindeki polipropilen boru ve ek parçaları sistemleriyle üretime başlamış olmakla beraber, daha sonralarında ise alt yapı sistemlerinde yatırımlarını hızlandırmakta olup. Mplast (polypropilen) pprc plastik boru ve ek parçaları alt yapı ve üst yapı olmakla beraber iki temel iş alanında olmasıyla günümüze kadar yarattığı lider olan markası ile çalışmalarını da devam etmektedir. Bu lider marka üst yapı ile her alandaki çalışmalarda damga vurmakta olan bir firma profili çizmiş olan Mplast, lider pozisyonunu ile Dünya çapında da korumaya devam etmektedir.

Mplast being among the leader (polypropylene) pprc plastic pipe systems and components manufacturers, has been improving the security and comfort of the healthy superstructure installations, structural and industrial constructions transmitting capacity and industries in Europe by making the production with a passion to catch the excellence and professionalization in the quality since its days of establishment.

Being among the big industrial institutions in Bulgaria, Mplast started the production with the polypropylene pipe systems and components and later gave a speed to investments in infrastructure systems. Mplast continues its activities with two main areas as pprc pipe systems and components infrastructure and superstructure. This leader brand marked with its work with super structure in all areas, Mplast keeps holding its leadership position in the world.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 545 3167135
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 27 km
AdresKavaklı Mh., İnönü Caddesi, 34500 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.