+34 952 039 121

Calle Princesa, Nº5, 1 A-B Torre del Mar, İspanyaMalaga, İspanya´da faaliyet gösteren M&S Molina Abogados, Av. Sergio Molina ve Av. Miguel Molina tarafından kurulmuştur. 15 yılı aşkın bir süredir yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal müşterilere kapsamlı ve nitelikli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktadır.

Büromuz, Sorumluluk ve Tazminat Hukuku, İş Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Yabancılar ve Gayrimenkul Hukuku gibi hukukun ceşitli dallarında uzmanlaşmış olup hukuk danışmanlığının yanı sıra Mali Danışmanlık, Gayrimenkul Aracılık ve Danışmanlık, Uluslararası Danışmanlık gibi geniş bir yelpazede müşterilerine hizmet vermektedir.

M&S Molina Abogados her biri konusununda uzman avukat, mali müşavir ve donanımlı idari ekibi ile birlikte en üst standartlarda hizmet verme gayreti ile çalışmaktadır. Hukuk Büromuz İspanyolca, İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmet sunabilmekte ve bu dillerde sözleşme ve dava süreçleri takip edilebilmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+34 952 039 121
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeSpain
Bölge/EyaletAndalucía
Mesafe: 2,884 km
AdresCalle Princesa, Nº5, 1 A-B Torre del Mar, İspanya
Sektör,
Anahtar Kelimeler          
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.