+90 216 9701731

Cevizli Mah.Mustafa Kemal Cad. Hukukçular Towers KARTAL/İSTANBUL



Bireysel, ticari ve hukuki konularda oluşan problemlerin çözümlenmesinde ve ortadan kaldırılmasında destek olmak amaçlı kurulmuştur. 2007 yılından bu yana Güvenlik ve Hizmet yönetimindeki tecrübemiz ile dolu olan ekibimiz ve şirket sahibimiz, eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Eş takibi, öğrenci ve çocuk takibi, adres takibi, dolandırıcılık araştırması ve VİP yakın koruma gibi bireysel konularda destek verirken şirket takibi, personel araştırması, bayi araştırması ve koruma gibi birçok kurumsal konuda da destek vermektedir.

Özel Araştırma ve Danışmanlık hizmetinin önemi ve gizliliğinin farkındayız ve bunları göz önüne alarak işimizi ciddiyetle profesyonel olarak yapmaktayız. Firmamızın danışmanları ve araştırmacıları; disiplinli, yasalara hâkim, insan psikolojisinden anlayan ve özel yaşam ve mahremiyete önem veren uzman kişilerden oluşmaktadır.

Verilen her hizmet; firmamızın hukuk danışmanları tarafından incelenerek, yasalara uygunluğu, özel hayata saygı ilkesi esas alınarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Özel Araştırma ve Danışmanlık alanında uzmanlaşmış kadrosuyla Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde ayrıca yurt dışında ’da sorumluluklarının bilincinde gizlilik ve güven içinde hizmet sunmaktadır.



Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 9701731
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 20 km
AdresCevizli Mah.Mustafa Kemal Cad. Hukukçular Towers KARTAL/İSTANBUL
Sektör
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.