+90 532 6212112

Mustafa Kemal Atatürk Blv., 10006 sokak No:38 Çiğli/İzmirSac işleme tesisimizde firmalara özel ve proje bazlı çalışmalar yapılmaktadır.

Otomotivden inşaat sektörüne kadar geniş bir uygulama yelpazesi için delikli sac işleme ve sac şekillendirme işlerinde uzmanlaşmış tasarım ve üretim şirketiyiz.

Biz üretim tecrübemizi kalite ve son teknoloji ile birlikte sizlere sunmaktayız.
Muammer Kağıtçıoğlu Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1938 yılından beri müşterileri ile güvene dayalı ilişkilerle piyasada bulunmaktadır.

Bu kapsamda firmamızda Genişletilmiş Sac, Lazer Kesim, Oksijen Kesim, Plazma Kesim, Giyotin Kesim, Punch, Abkant Büküm, Presli İmalat, Kaynak, Talaşlı İmalat, Yüzey İşleme – Kaplama, Toz Boya – Yaş Boya, Mühendislik, Montaj ve Taahhüt hizmetleri verilmektedir.

İnşaat sektöründe iç ve dış mekanlara çok çeşitli dekoratif hem kendi desenlerimiz hem de müşterilerimizin kendi desenleriyle renk katmaktayız.

Teknik büromuz da projeli çelik konstrüksiyon işlerini 3D boyutlu çizimler ve hesaplamalar yapılarak ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve ISO 10002:2004, TS EN ISO 3834-2:2007, OHSAS 18001:2007 uluslararası kalite standartlarına uygun imalatlar gerçekleştirilmektedir.

Yılların deneyimi ile, Muammer Kağıtçıoğlu Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. yeni markası “İZMİR DELİKLİ SAC” (www.izmirdeliklisac.com) duyurmaktan gurur duyar.
Biz her zaman delikli sac işleme konusunda size hizmet vermeye hazırız.

Dear Madam/Sir,

We are a specialized designing and manufacturing company doing perforated sheet metal work for a wide range of applications from automotive to construction sectors.
Our factory in Cigli Organized Industrial Zone (Izmir, Turkey) has two lines in the production;
Perforated Sheet Metal Processing and the CNC / punch / bending / forming with a wide range of sizes from A4 to 1700mm x 5000mm upon the customers’ requests and needs ),
Project based welded construction (5-150mm) produced according to the companies technical drawings and standards (DIN, ISO).

We use our manufacturing experience along with quality and latest technology.
Muammer Kagitcioglu Machine Industry and Trade Inc. has been in the market since 1938 on trust based relationships with the customers.

With years of experience, Muammer Kagitcioglu Machinery Industry and Trade Inc. is now proud to announce the new brand “IZMIR PERFORATED SHEET” (www.izmirdeliklisac.com).
We are always ready to serve you in sheet metal processing.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 532 6212112
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 326 km
AdresMustafa Kemal Atatürk Blv., 10006 sokak No:38 Çiğli/İzmir
Sektör,
Anahtar Kelimeler               
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.