MKM Muammer Kağıtçıoğlu Makine Sanayi | İzmir Delikli Sac
tren

MKM Muammer Kağıtçıoğlu Makine Sanayi | İzmir Delikli Sac

Mustafa Kemal Atatürk Blv., 10006 sokak No:38 Çiğli/İzmir
1,471 görüntüleme

Sac işleme tesisimizde firmalara özel ve proje bazlı çalışmalar yapılmaktadır.

Otomotivden inşaat sektörüne kadar geniş bir uygulama yelpazesi için delikli sac işleme ve sac şekillendirme işlerinde uzmanlaşmış tasarım ve üretim şirketiyiz.

Biz üretim tecrübemizi kalite ve son teknoloji ile birlikte sizlere sunmaktayız.
Muammer Kağıtçıoğlu Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1938 yılından beri müşterileri ile güvene dayalı ilişkilerle piyasada bulunmaktadır.

Bu kapsamda firmamızda Genişletilmiş Sac, Lazer Kesim, Oksijen Kesim, Plazma Kesim, Giyotin Kesim, Punch, Abkant Büküm, Presli İmalat, Kaynak, Talaşlı İmalat, Yüzey İşleme – Kaplama, Toz Boya – Yaş Boya, Mühendislik, Montaj ve Taahhüt hizmetleri verilmektedir.

İnşaat sektöründe iç ve dış mekanlara çok çeşitli dekoratif hem kendi desenlerimiz hem de müşterilerimizin kendi desenleriyle renk katmaktayız.

Teknik büromuz da projeli çelik konstrüksiyon işlerini 3D boyutlu çizimler ve hesaplamalar yapılarak ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve ISO 10002:2004, TS EN ISO 3834-2:2007, OHSAS 18001:2007 uluslararası kalite standartlarına uygun imalatlar gerçekleştirilmektedir.

Yılların deneyimi ile, Muammer Kağıtçıoğlu Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. yeni markası “İZMİR DELİKLİ SAC” (www.izmirdeliklisac.com) duyurmaktan gurur duyar.
Biz her zaman delikli sac işleme konusunda size hizmet vermeye hazırız.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.