Murat Elektronik Anahtar | Kızıltepe Çilingir

Murat Elektronik Anahtar | Kızıltepe Çilingir

Tepebaşı Mahallesi, Sobacılar Cd. No:27, 47460 Kızıltepe Mardin, Türkiye

KIZILTEPE’DE ÇİLİNGİR HİZMETİ SUNMAKTA OLAN FİRMAMIZ SİZLERE KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET VERMEKTEDİR. Murat Elektronik Anahtar firmamız, 1993 yılında Murat Yılmaz tarafından Mardin ilinin Kızıltepe ilçesinde kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi gelişen teknoloji ile harmanlayan firmamız, günden güne büyümesini sürdürmüş ve özellikle Mardin genelinde sektörün en köklü firmalarından biri haline gelmiştir.

İmmobilizer sistemlerinde bölgesindeki en iyi firma olan Murat Elektronik Anahtar firmamız, tüm cihaz ve ekipmanlarımız ile birlikte alanında en iyi olan profesyonel ustalarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet garantisi vermektedir.

Hizmetlerimiz arasında, anahtar yedekleme, kapı açma, çelik kasa açımı, apartman kapısı kilit montajı, kapı hidrolik sistemleri, barel – kilit değişim ve montajı, pvc ve cam kilitleri, oto kilit açma ve tamiri, kontak tamiri, immobilizer anahtarların kopyalanması, kumanda çoğaltma gibi çilingirlik hizmetlerinin tamamı bulunan firmamız, tüm sorunlarınız için çözümler üretmekten mutluluk duymaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.