Nabco Trade Co.

Nabco Trade Co.

Orta, İstiklal Cd. No:5/F, 11600 Söğüt/Bilecik, Türkiye

Tedarikçi Firmamız 1980 yılından beri Mağaza, Market ve Depo Raf Sistemleri konusunda imalatçı firma olarak sektöre hizmet vermektedir.

Teknolojinin hızlı gelişiminin en çabuk yansıdığı sektörlerden biri olan raf sanayinde faaliyet gösteren firmamız bu noktada teknolojiyi kendine yol arkadaşı edinerek kalite, estetik, uygun fiyat, hızlı geri dönüş ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini şirket politikası haline getirmiştir.

Küresel ekonominin yüksek rekabet koşullarında tasarım ve planlamalarıyla çözüm üretmesi, alırken kazandırması, uygulama ve montaj aşamalarındaki fark yaratan süratiyle müşterilerimizin göz bebeği olmuştur. Bulunduğu yerin bilincinde, sorumluluklarının farkında olan kuruluşumuz geçmişte olduğu gibi bundan sonra da üzerine düşeni yapacaktır…

2013 yılı hedeflerimiz arasında bulunan web sitesi iyileştirme projemizi 2014 yılı itibarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İlerleyen zamanlarda web sitemize teslim ettiğimiz projelerle ilgili daha fazla görsel eklemeyi hedefliyoruz. 2015 hedeflerimiz arasında ise ihracata hız vermek bulunuyor.

Marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölge­sel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemek­tedir. Bunun için yurtdışı fuar katılımları planlıyoruz. Etkin olmak istediğimiz öncelikli pazarlar sırasıyla Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Rusya pazarlarıdır.

Türkiye pazarında ise başta Bursa olmak üzere, tüm Türkiye çapında daha etkin bir pazarlama ağı oluşturma gayretlerimizi arttırarak sürdürüyoruz.

Saygılarımızla.
Nabco Trade Co.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.