Natural Decor
trende

Natural Decor

Alemdağ Caddesi No:920 ÜMRANİYE İstanbul
2,202 görüntüleme

Natural decor tüketici beklentileri doğrultusunda kaliteli ham madde, son teknoloji üretim, özgün ve işlevsel tasarımlar ile kusursuz montaj hizmeti sunmaktadır. Sektöründe öncü olan firmamız 1999 yılında santorini mutfak, 2006 yılında ise evo banyo ve pieno dooru bünyesine katmıştır. Kaliteli üretim anlayışı, yeni nesil teknolojisi ve son trend tasarımları ile tüketici memnuniyeti doğrultusunda geleceğe sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Natural Decor, yüksek kalite üretim anlayışı, ileri teknoloji ve güncel tasarım trendleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağlam adımlarla geleceğe ilerlemektedir.

İleri teknoloji ile fonksiyonel yaşam alanları…
Natural Decor, 15.000 m²’lik fabrika alanı, ileri teknolojiye sahip makineler ve yardımcı ekipmanları ile Türkiye’nin sayılı makine parklarından biri olarak sektördeki öncü konumunu sürdürmektedir.

Natural Decor Showroom’da modern ve zarif dokunuşlar…
Çekmeköy’deki Natural Decor Showroom, modern ve zarif tasarımlarla donatılmış 16 mutfak, 10 banyo, 34 kapı ve 2 ray dolabı ile sürekli olarak müşteri beklenti ve taleplerine göre yenilenmektedir.

Daha iyi bir dünya mümkün…
Natural Decor, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak amacıyla çevre dostu ve yüksek oranda geri dönüştürülebilir ürünler tasarlamakta ve üretmektedir.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.