+90 324 5160515

Akdeniz, Muhsin Yazıcıoğlu Cd., 33770 Erdemli/Mersin, TürkiyeMersin’de 11 yıl önce ‘’Güney Yapı’’ ismi İle yola çıkan profesyonel ekibimiz yıllar içerisinde faaliyetlerini geliştirerek gayrimenkul sektöründe de önemli başarılara imza atmış ve nihai olarak ‘’NEG Group’’ olarak yeni yüzü ile Erdemli’de faaliyete geçmiştir. ‘’NEG Group’’olarak, İnşaat, Gayrimenkul Değerleme ve Pazarlama, Yapı Tasarım ve Dekorasyon dallarında siz müşterilerimize en iyi hizmeti en doğru şekilde sunacağız.

En iyi çözümü, en yeni hizmet anlayışı ile sunmak ilk prensibimiz olup, asıl hedefimiz sektörün öncü firmalarından olup, gerek sürekli yenilenen hizmet anlayışımız, gerek ise iş disiplini ve hizmette güven ilkelerimiz ile sektörümüzdeki diğer firmalar için bir referans alınan firma olabilmektir.

Neg Group, konusunda uzman ekibi ile, hizmet verdiği her dalda,öngörü, analiz, doğru tercih, güvenli alış-veriş ve hukuki tecrübeleri dahilinde müşterileri için en iyi hizmeti sunacak ve önceliği tüm bilgi ve tecrübelerini müşterilerimizin memnuniyeti için kullanacaktır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 324 5160515
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletMersin
Mesafe: 672 km
AdresAkdeniz, Muhsin Yazıcıoğlu Cd., 33770 Erdemli/Mersin, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler