Net Kurumsal
tren

Net Kurumsal

Tekstilkent Ticaret Merkezi B-5 Blok Kat:2 No:51 Esenler/İSTANBUL
1,379 görüntüleme

Net Kurumsal, uzun dönemli bir analiz ve altyapı çalışmaları sonucu 2009 yılında “Catering” sektörüne giriş yapmıştır. Gelişen teknolojiler ve değişen trendler ışığında çalışmalarını sürdüren Net Kurumsal, bu sektörde tecrübe sahibi çalışanlarla da çalışarak bu iki öğeyi harmanlamayı başarmıştır. Alışılagelmiş tabldot yemek sektörüne, müşterilere özel denetim ve proje sorumlusu ve anında çözüm getiren destek ekibiyle, sektörün bu konuda öncü firmalarının arasında yer almaktadır.

Net Kurumsal, hâlihazırda kurulmuş ve standartlara uygun olan yemek firmalarıyla da çalışarak, Net Kurumsal kalitesinde yemek üretimi yapılmasını sağlamakta ve tüm hizmet sürecini yönetmektedir. Bu şekilde özellikle çok şubeli zincir işletmelerin tüm yemek ihtiyaçlarını coğrafi sınırlama gözetmeksizin karşılayabilmektedir. Net Kurumsal bu özelliğiyle de sektörde öncü ve lider bir firmadır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti konusunda büyük başarılı sağlayan, müşteri portföyünü, üretim hacmini ve dağıtım kanalları sürekli arttıran Net Kurumsal, bu yükselişini sürdürmeye devam edecek ve sektöre yenilikler getirmeye devam edecektir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.