+90 212 438 0 954

Tekstilkent Ticaret Merkezi B-5 Blok Kat:2 No:51 Esenler/İSTANBULNet Kurumsal, uzun dönemli bir analiz ve altyapı çalışmaları sonucu 2009 yılında “Catering” sektörüne giriş yapmıştır. Gelişen teknolojiler ve değişen trendler ışığında çalışmalarını sürdüren Net Kurumsal, bu sektörde tecrübe sahibi çalışanlarla da çalışarak bu iki öğeyi harmanlamayı başarmıştır. Alışılagelmiş tabldot yemek sektörüne, müşterilere özel denetim ve proje sorumlusu ve anında çözüm getiren destek ekibiyle, sektörün bu konuda öncü firmalarının arasında yer almaktadır.

Net Kurumsal, hâlihazırda kurulmuş ve standartlara uygun olan yemek firmalarıyla da çalışarak, Net Kurumsal kalitesinde yemek üretimi yapılmasını sağlamakta ve tüm hizmet sürecini yönetmektedir. Bu şekilde özellikle çok şubeli zincir işletmelerin tüm yemek ihtiyaçlarını coğrafi sınırlama gözetmeksizin karşılayabilmektedir. Net Kurumsal bu özelliğiyle de sektörde öncü ve lider bir firmadır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti konusunda büyük başarılı sağlayan, müşteri portföyünü, üretim hacmini ve dağıtım kanalları sürekli arttıran Net Kurumsal, bu yükselişini sürdürmeye devam edecek ve sektöre yenilikler getirmeye devam edecektir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 438 0 954
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 13 km
AdresTekstilkent Ticaret Merkezi B-5 Blok Kat:2 No:51 Esenler/İSTANBUL
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler               
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.