+90 212 8750141

Barış Mh., 6. Caddesi, 34520 Beylikdüzü/İstanbul, Turkey


neumo_logo_rgb.jpg

Neumo; 1947 yılında Almanya’da gıda,içecek, ilaç ve kimya endüstrilerinde ihtiyaç duyulan paslanmaz çelik boru, boru elemanları, bağlantı elemanları, akış kontrol ekipmanları üretimi ve temini amacıyla kurulmuştur.

Avrupa’da bu amaca yönelik çalışan en büyük ve yaygın faaliyet gösteren firmalardan biridir. Kaliteli üretim, zamanında teslim, iyi teknik hizmet ve müşteri isteklerini karşılamak NEUMO ‘nun temel ilkeleridir. NEUMO firmaları kendilerini bu doğrultuda oluşturur ve geliştirirler.

Neumo Mühendislik ve Paslanmaz Çelik San. ve Tic.Ltd.Şti., NEUMO-EHRENBERG grubunun bir üyesi olarak 1999 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Bağlantı elemanları ve ekipmanları,vanalar ve kaynaklı ekipmanlar konusunda başarıyla faaliyet göstermekteyiz.Ürünlerimizin kimya,petro-kimya,ilaç,gıda ve benzer endüstrilerde dayanıklılığı kanıtlanmıştır.
Bütün bunların yanında özel ürünlerin imalatı ve montaj çalışmalarını da deneyimli elemanlarla sürdürmekteyiz. Paslanmaz Çelik boru,vana ve bağlantı elemanlarında geniş stok olanakları ile müşterilerimizin acil ihtiyaçlarında hizmetlerindeyiz.

NEUMO; paslanmaz çelik imalat ve uygulamalarında deneyimlere dayanan uygulanabilir çözümler önerir ve ekonomik,verimli,uluslararası tecrübe ile hizmet sunar. Mühendislik problemlerinin çözümünde deneyimli ve uzman elemanlarımız müşterilerimiz için avantajdır.

Paslanmaz çelik ürün imalatı için deneyim,üretim kapasitesi, ürün yelpazesi ve tasarım çok önemlidir.

Neumo Mühendislik ve Paslanmaz Çelik Şirketi, ISO 9001:2008 sertifikalarına sahiptir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 8750141
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 27 km
AdresBarış Mh., 6. Caddesi, 34520 Beylikdüzü/İstanbul, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler         
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.