Nevsan Metal

Hacı Yusuf Mescit Mah. Gürhanlar Sokak Karatay - KONYA
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Şirketimiz 1994 Yılında Konya’da kurulmuş, ferforje ve metal korkuluk imalatı sektöründeki yerini almıştır. Güvenilir kurum olma hedefiyle hareket eden firmamız en üst düzeyde proje ve tasarımlarıyla siz müşterilerimize yenilikler sunmayı ilke edinmiştir.

Nevsan Metal olarak bizlerde ekip çalışmasının önemini benimsemiş, başarıya giden yolun eksiksiz hizmet anlayışı, tecrübe ve sorumluluklarını bilerek yerine getirmekten geçtiğinin bilincindeyiz. Bu kapsamda hedefimiz müşterilerimize teknolojik yapı ürünleri konusunda birbirini tamamlayan ürün ve hizmetleri bir arada eksiksiz hizmet anlayışımız ile birlikte sunmaktır.

Nevsan Metal kendine özgü ürün yelpazesini kısa zamanda oluşturmuş ve sürekli güncellemektedir. Başarının anahtarının çok çalışmakta olduğunu iyi biliyor, her geçen gün farklı tasarımlarda ürünleri beğenilerinize sunuyoruz.

Yılların tecrübesiyle gelen modern tasarımlar, uygun fiyat, ileri teknoloji ve kalite anlayışımız ile size hayallerinizdeki projeyi gerçekleştirme imkanı sunuyoruz.

Anahtar Kelimeler
Video
Konum