+90 532 4318760

Hacı Yusuf Mescit Mah. Gürhanlar Sokak Karatay - KONYAŞirketimiz 1994 Yılında Konya’da kurulmuş, ferforje ve metal korkuluk imalatı sektöründeki yerini almıştır. Güvenilir kurum olma hedefiyle hareket eden firmamız en üst düzeyde proje ve tasarımlarıyla siz müşterilerimize yenilikler sunmayı ilke edinmiştir.

Nevsan Metal olarak bizlerde ekip çalışmasının önemini benimsemiş, başarıya giden yolun eksiksiz hizmet anlayışı, tecrübe ve sorumluluklarını bilerek yerine getirmekten geçtiğinin bilincindeyiz. Bu kapsamda hedefimiz müşterilerimize teknolojik yapı ürünleri konusunda birbirini tamamlayan ürün ve hizmetleri bir arada eksiksiz hizmet anlayışımız ile birlikte sunmaktır.

Nevsan Metal kendine özgü ürün yelpazesini kısa zamanda oluşturmuş ve sürekli güncellemektedir. Başarının anahtarının çok çalışmakta olduğunu iyi biliyor, her geçen gün farklı tasarımlarda ürünleri beğenilerinize sunuyoruz.

Yılların tecrübesiyle gelen modern tasarımlar, uygun fiyat, ileri teknoloji ve kalite anlayışımız ile size hayallerinizdeki projeyi gerçekleştirme imkanı sunuyoruz.

pdf


Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 532 4318760
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKonya
Mesafe: 461 km
AdresHacı Yusuf Mescit Mah. Gürhanlar Sokak Karatay - KONYA
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.