New York Studio Dil Okulları

New York Studio Dil Okulları

Emniyetevleri Mahallesi, NewYork Studio Dil Okulları, 4. Levent Kağıthane İstanbul
769 görüntüleme

Prof. Dr. Solmaz Ayarslan tarafından 1998 yılında, İstanbul’da kurulan New York Studio Dil Okulları, yabancı dil öğrenimine getirdiği yenilikçi eğitim anlayışıyla bireysel çözümlerin yanı sıra ağırlıklı olarak şirketlere kurumsal çözümler üreten, %100 başarı oranına sahip Türkiye’nin en kaliteli dil okuludur.

Bugün, ‘New York Studio Dil Okulları’ İstanbul’un en önemli lokasyonları olan 4. Levent , Caddebostan Bağdat Caddesi, Kozyatağı Bayar Caddesi şubelerinde üstün standartlarda, kaliteden ödün vermeyen, sonuç odaklı ve öğrenci memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla katılımcılarına yabancı dil eğitiminde yüksek iletişim becerisi kazandırmaktadır.

NYS Dil Okulları, her biri alanında uzman, deneyimli, üniversite mezunu ve uluslararası tanınan eğitim sertifikası sahibi öğretmen kadrosu ile; İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Arapça, ve Türkçe gibi tüm dünya dillerinde eğitim vermektedir. Eğitim programlarını bireylerin ya da kurumların ihtiyaç analizini gerçekleştirdikten sonra planlayan NYS, katılımcılarının dil düzeyi ne olursa olsun hedeflerine başarıyla ulaşmasını sağlayacak, zamanlama konusunda esnek seçenekler üreten programlara sahiptir.

Genel yabancı dil programlarının yanı sıra sınavlara hazırlık programlarıyla da öğrencilerini başarıya ulaştıran NYS Dil Okulları, IELTS, TOEFL, YDS, ICAO Operational Level 4, PROFICIENCY, KET, TOEIC, BULATS gibi sınavlara yönelik eğitim programlarını başarıyla uygulamaktadır.

Öğrencilerinin İngilizce iletişim kurma becerileriyle fark yaratmalarında ve kişisel yetkinliklerini arttırmalarında katkıda bulunan NYS Dil Okulları her biri farklı içeriklerle hazırlanmış farklı amaçlara hizmet eden eğitim programlarıyla katılımcılarının başarıya ulaşmasında katkı sağlar. New York Studio Dil Okulları Bireysel Gelişim Programları, Profesyonel Programlar, Sektörel Programlar ve Uluslararası İngilizce sınavlarına hazırlık programlarını sunar.

1998 yılından bu güne kadar, şirket yöneticilerinden öğrencilere, çocuklardan ev hanımlarına kadar geniş bir kitlenin yabancı dil eğitiminde en çok tercih ettiği dil okulu olan NYS Dil Okulları yalnızca bireylere değil; her biri sektöründe lider şirketlerle de uzun soluklu eğitim faaliyetlerinde bulunmuştur.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.