+90 536 511 7573

Ömerağa Mah. Sabri Ekmen Sok. No: 10/2 İzmit KocaeliAkneli olan, güneş veya hamilelik nedeni ile oluşan lekelere sahip ciltler vardır. Cilt tonunda dengesizlik olanlar için morluklar, gözaltı sorunları cilt bakımı ile giderilmektedir. Bazı ciltler sivilcelidir. Özellikle gençler için büyük sorun teşkil etmektedir. Yüzündeki sorunlardan dolayı kendine güvenini yitiren mutsuz olan kadın ve erkekler için cilde yapılan bakımlar olumlu sonuçlar sağlamaktadır. Sivilcelerin bakımı ve kısa sürede giderilmesine yönelik cilt bakımları yapılmaktadır.

Cildin ihtiyacı olan vitaminleri içeren maskelerle cildin canlılığı tekrar sağlanmaktadır. Rutin olarak yapılan cilt bakımları ile cildin arındırılması sağlanmaktadır. Bununla birlikte cilde uygun olarak yapılan maskeler ile siyah noktaların yok edilmesi sağlanmaktadır. Peeling uygulamaları yapılmaktadır. Lekelere yönelik ise yapılan özen peelingler vardır. Ayrıca orta yaş ve üstü kişilere uygulanan cilt bakımları vardır. Bu bakım ile cildin yaşlanması engellenmektedir. Bu alandaki teknoloji sürekli takip edilerek yeni uygulamalar ve cihazlar bulunmaktadır. Mevsim değişikliği ve başka nedenlerle oluşan ciltteki kuruluklar giderilmektedir. Lazerle uygulamalar yapılmaktadır.
Ayrıca mezoterapi ve epilasyonun tüm çeşitleri yapılmaktadır. Cildin kırışıklıklarının giderilmesi için ameliyatsız ağrısız acısız yöntemler kullanılmaktadır. Kısa sürede kırışıklıklar giderilmektedir. Ayrıca yüz germeye yönelik yeni yöntemler kullanılmaktadır. Sadece bayanlar için değil erkeklere yönelik cilt bakımı seansları yapılmaktadır. Hijyenik ortamda kaliteli hizmet verilmektedir. Uygun fiyatlarla müşterilerin istek ve beklentilerine uygun müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet verilmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 536 511 7573
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKocaeli
Mesafe: 84 km
AdresÖmerağa Mah. Sabri Ekmen Sok. No: 10/2 İzmit Kocaeli
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.