Nisan Fotoğraf Tanıtım Hizmetleri ltd. şti.

Nisan Fotoğraf Tanıtım Hizmetleri ltd. şti.

Kışla cad. No: 8/B Selimiye, Üsküdar, Istanbul
949 görüntüleme

Reklam sektöründe deneyim kazanmış profesyonel fotoğrafçılarımız; rötuşörlerimiz ve konusunda uzman yardımcı set ekiplerimizle; teknolojik olarak gelişmiş, yeni ve kaliteli donanımlarımızla hizmet üretiriz.

Stüdyo aşamalarında gerekli olan prodüksiyon, stilistlik, mekan tasarımı ve uygulamaları, cast çalışmaları, saç ve makyaj, post prodüksiyon, renk ayrımı, grafik ve baskı çözümlemeleri, web teknolojileri ve zengin medya konularında gerekli hizmetleri sağlar ve kontrol altında tutarız.

Stüdyo dışı endüstriyel, mimari ve hava çekimleri için uzmanlaşmış ekiplerimizle, projenin gereklerine göre donanmış olarak çalışmaları takip eder ve istenen sonuca ulaşırız.

Klasik fotoğrafçılık hizmetleri olan ürün, moda, portre, endüstri, mimari ve teknik fotoğrafçılık hizmetlerimize; e-ticaret sitelerinin ihtiyacı olan ısmarlama tekstil packshot çekimleri (hayalet manken) ve 360º hareketli ürün fotoğrafçılığını da ekleyerek, statik ve animasyonlu ürün fotoğraflarıyla internet ve interaktif ihtiyaçlara yönelik projelerin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Tasarımlarınız ve ürünleriniz, stüdyo içinde veya dışı çekimlerle, doğru renklerde, istenen formatta ve ölçüde çalışılarak, sahip olduğumuz gelişmiş makine parkı ile hızla sonuçlandırılmakta; elde edilen fotoğraflarınızın gizliliği ve güvenliği çalışma süresince ve sonrasında gereken seviyede sağlanmaktadır.

Daha geniş bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.