+90 532 111 02 30

İkitelli OSB. Mah. Beyaz Tower 6. Cadde No:197 D31 Başakşehir İstanbul


nitro-bilisim.jpg

Nitro Bilişim Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Ve Teknik Servis hizmetleri, 10 yıla yaklaşan tecrübesi ile diagnostic anlamında sektöre yeni bakış açıları getirmiştir.

Merkezi Adana Seyhan ‘da yer alan firmamız, uzman kadrosu ve modern yönetim anlayışı ile Türkiye’nin dört bir yanına nüfuz etmeyi başarmış İzmir’den Iğdır’a kadar aynı kalitede hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir. Aynı zamanda İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde açılan şubemiz öncelikle İstanbul olmak üzere Avrupaya kapılarını açmıştır. Bünyesinde bulunan Binek, Hafif Ticari ve Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazlarının satışını, garantisini, satış sonrası hizmetini veren firmamızın, çalışma prensibi Teknik Servis hizmetini ve Satış sonrası hizmetini veremediğimiz hiçbir ürünü satışa sunmamak. Faaliyete başladığında bu yana 500 ‘e yakın birbirinden farklı ürünün satışını gerçekleştirdiğimiz göz önünde bulundurulduğunda, TEKNİK SERVİS HİZMETİNİ VEREMEDİĞİMİZ hiçbir ürün bulunmamaktadır. Bu noktada devreye giren Teknik Servis departmanı geliştirdiği simülasyon sistemleri sayesinde normalden çok daha uzun süren arızalara araç başındaymış gibi müdahale etme şansına sahiptir. Bu simülasyon sistemlerine internet sitelerimizden erişebilirsiniz.

Öte yandan Türkiye’nin tüm bölgelerine bayii ağı kuran Nitro Group, çözüm ortakları ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Buna ek olarak katılmış olduğumuz fuarlar ve organizasyonlarda faaliyetlerimizi ve çalışmalarımızı sergileme şansına sahip oluyoruz. Bunlardan ilki Automechanika 2014 İstanbul idi. Ardından Cebit Bilişim Fuar’ında hizmetlerini görücüye çıkaran ekibimiz, Automechanika 2014 Frankurt fuarına da ziyaretçi ekibi ile katılmıştır. Ardından ise 2014, 2015, 2016 ve 2017 yıllarında da İstanbul Automechanika fuarına katılım sağlayan ekibimiz her yıl gücüne güç katmakta ve siz değerli müşterilerine hizmet vermek için son derece gayret göstermektedir.

Sosyal sorumluluk açısından adında görevlerinin farkında olan Nitro Bilişim, yönetim kurulunun almış olduğu karar ile Meslek ve Teknik Liselerde eğitim alan öğrencilere alanları ile istihdam sağlamayı hedeflemektedir. Bu hedefi doğrultusunda Pilot bölge olarak Adana Meslek Liselerini seçen firmamız belirli dönemlerde meslek liselerinde eğitim vermektedir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 532 111 02 30
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 16 km
Adresİkitelli OSB. Mah. Beyaz Tower 6. Cadde No:197 D31 Başakşehir İstanbul
Sektör
Anahtar Kelimeler