Nord Makina Tasarım Ltd. Şti.

Yenişehir Mahallesi, Barajyolu Caddesi Şen Sokak No:2 Ataşehir/Istanbul Türkiye

Firmamız 1980 yılında faaliyetine İstanbul Koşuyolu’nda yangın söndürme cihazları ve ekipmanları olarak başlamıştır. Otuz yıllık bir geçmişi olan firmamızın amacı müşteri memnuniyeti ve çevre sağlığına odaklı çalışmak olmuştur.

Tüm çalışanların katılımı ile ulusal ve uluslararası yasa ve standartlara uygun mamuller üreterek yıllar boyu faaliyetini sürdürmüştür.

Şu an NORD MAKİNA TASARIM adı altında tüm yangın söndürme dünyasına dolum, test, montaj ve çeşitli tasarım makinalar üreterek dünya standartlarına uygun çalışmaktadır.

Günümüzde, NORD MAKİNA TASARIM geniş ürün yelpazesine sahip dünyadaki az sayıdaki firmalardan biridir ve Yangın Söndürme Sektörü için referans haline gelmiştir.

Çevreye karşı sorumluluğumuzun bilinciyle müşterilerimizin sınırsız memnuniyeti doğrultusunda hareket etmek temel politikamızdır.

NORD MAKİNA TASARIM yangın söndürme sektöründeki mevcut açığı analiz ederek pazara daha hızlı yanıt verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız dolum, test ve montaj makinalarının üretimi, satış pazarlama ve ihracat faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, tesis planlaması üzerine yoğunlaşmıştır.

Sektörel bazda makina üretimi gerçekleştiren TÜRKİYE’DE TEK firmayız.

Tüm test ve kurutma makinaları oksijen tüpü üretimi yapan firmaların da kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca firmamız yangın söndürme tozu üretim tesisi de kurmaktadır.

Bu ürünlerimizin dışında müşterinin ihtiyacına yönelik her türlü makina tasarımı ve tesis planlaması yapabilmekteyiz.


Facebook
Twitter
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle