+90216 3721546

19 Mayıs, Bayar Cd. 28-2, 34736 Kadıköy/İstanbul, Türkiye1997 yılında aile şirketi olarak kurulmuş olup kuaförlük sektöründe 18 yıldır Kozyatağı / Kadıköy’de siz değerli müşterilerine en iyi konsepte hizmeti ilke edinmiştir.

İstanbul / Kadıköy / Kozyatağı’nda saçına ve de güzelliğine önem veren müşterilerine hizmet için, gelişen teknolojik yenilikleri Norm Güzellik Merkezi Kadıköy / Kozyatağı’nda evinizdeki gibi huzur içinde olacağınızı iddia ediyoruz.

Kuaförlük, saç tasarım, cilt bakım, profesyonel makyaj, el ayak bakımınız alabileceğiniz tek adres kuaför Norm’da.

Deneyimli kadrosu branşında uzman ekibimizle öncelikle kendi semtimizde yani Kozyatağı’nda en iyisi olmak,sonra da sizlerin referanslarınızla Kadıköy’de, iddialı olduğumuzu, İstanbul’un seçkin kuaförlerinin, güzellik merkezlerinin, güzellik salonlarının, içinde kalıcı olmayı ana hedefimiz olarak seçtik sizlerden alacağımız olumlu bildirimleriniz bizlerin ışığı olacaktır.

Salon Norm seçenlerin ve seçilenlerin buluştuğu tek adres, Kozyatağı Bayar caddesi, iddia ediyoruz kuaförlükte, güzellikte, cilt bakımında ve el-ayak bakımında konsept olarak en iyisi olacağız.

Çünkü sizler daima en iyisini hak ediyorsunuz. Bay bayan kuaförlük sektörü değişen teknoloji sayesinde, iletişim ve trend eğitimlerine ulaşmak uygulamak çok daha kolay olmuştur. Ana hedefimiz norm güzellik merkezini bilinir bir marka olması, sektörümüzde yani vermiş olduğumuz hizmet dallarında en iyisi olması ekip çalışmalarıyla siz müşterilerimizin kendinizi daha iyi hissetmenizi yaşatmaktır. Biz kuaförüz , biz zanaatkarız, biz tasarım yaparız, saç, kıyafet, makyaj, takı ve aksesuar bir bütündür. Biz Norm’uz , iddiamız ismimizde saklı.

Bizim Farkımız Sizin Mutluluğunuz…

Çünkü Siz Bizim İçin Önemlisiniz…

Norm Güzellik Merkezi ve Ekibi…Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90216 3721546
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 10 km
Adres19 Mayıs, Bayar Cd. 28-2, 34736 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.